18597 entry daha
  • bir nesli sarı kırmızı renklere aşık yapan süperstar. drogba, sneijder, anelka, hagi, alex, muslera, icardi.. futbol böyle oyuncularla güzel.
  • adana maçında tüm takım zımba gibiyken kendisi yine koşamıyordu, fc24'de bile koşamıyor. hagi ile kıyas meselesi ise gerçekten komedi... istanbul'da manu maçında az biraz arkasını kaldırabilse 3 puan alabilirdik, hagi gibi maç bitti, aha tur gitti denilen anlarda çıkarıp bir 30 metrelik gol ya da 50 metrelik asist yapmazsa adları bile aynı cümle içinde anılmamalı... üstelik hagi bunu defalarca yaptı...tık 1 tık 2
    tık 3
    tık 4
  • gördüğüm en zeki futbolcu. o yüzden deli danalar gibi koşmadan çatır çatır atıyor golleri
    çok komik bir karşılaştırmaya girilmiş, hagi 10 numara ve gelmiş geçmiş en iyi şutörlerden, adam hagi'nin 5 senede attığı golü neredeyse 1.5 sene düzgün top oynayıp atacak hala karşılaştırmayın diyorlar. hagi de bizim icardi de boş boş konuşuyorsunuz, ikisi de bu lige gelmiş en büyük topçulardan. hagi mesela 96-00 arası kaç maçta yapmış bu dediklerini? manu maçında bir adım geride olsaymış diyor bir de deplasmandaki manu maçında yapmamış gibi. manu maçında da gayet geride bu arada herif, adamın arkasında bile gözükmüyor.
    hangi adım, 1 adım geride zaten

hagi 4 sene şampiyonlar ligi istatistikleri şimdi hagi böyle istatistiklere sahip diye kötü mü oluyor? 15 maçta 2 gol 1 asist yapmış 3 sezonda adam. hagi de bugün oynasa ona da laf atarlardı bir şekilde bu tipler.
hesabın var mı? giriş yap