18800 entry daha
  • dün bir çocukla konuştum, 9-10 yaşlarında. top sektirmeye çalışıyordu, hangi futbolcuyu seviyorsun en çok dedim, icardi dedi. galatasaraylısın o zaman diyince, beşiktaşlıyım dedi.

ama galatasaraylı olmak sana yakışır diyince, çok istiyorum annem izin vermiyor dedi.

yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, aile baskısı olmasa piyasada galatasaraylı olmayan çocuk bırakmayacak. zaten olmayanların oranı %5-10 gibi kaldı:)
  • çocuklar gs şampiyon olduğu için gs'li oluyor, gs'nin şampiyon olması için bir forvete 10 milyon euro yıllık ödemesi gereksiz bir harcama.
  • karizma ve aura nedir bilmeyenlerin gereksiz dediği santrfor, yakisikli adam, çevresine iyi davranıyor, pozitif, tribünler tarafından seviliyor, işini bu yıl geçen yıl kadar iyi yapamasa da yine ortalamanın çok üstünde, bu yüzden de çocuklar galatasarayli oluyor. tabii ki tek neden bu degil, galatasarayin tarihinin yerel bazda en başarılı dönemlerinden birinden geçmesinin de etkisi büyük, ama icardi gibi birinin katkısı sıfırdır demek de haksızlık olur. kendisini seviyoruz.
  • (bkz: fenerbahçelilerin mourinho düşüşte sanrısı)

icardi ne der acaba twitter'da yazılanları okusa?
  • giydiği krampon modelini bilen var mı ? görsel
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap