3080 entry daha
  • sadi hüdayi'nin şu sahnesi, oradaki ay çok korktum derken yüz ifadesi, çok iyi yahu

ay çok korktum
  • postun asıl sahibi derken meğer cüneyt'in babasını işaret ediyorlarmış. ayrıca derin devletin yeni adamı da o sanırım. şu cenaze sahnesindeki elin sahibi. zavallı cüneyt her travma tetiklendiği vakit allahlık oluyor zaten. daha öğreneceği neler var. bu arada turkish breaking bad diyorum son bölümden sonra. aynı şekilde hop oturup hop kalkıyoruz. duygu geçişleri muazzam. diyaloglardan kılıç sesleri duyuluyor. fikirler çatışırken ufak çaplı zihinsel orgazmlar yaşıyoruz falan. yapımda ve yayında diyorum.
  • nadire'nin oğlu, meryem'i korumak için meryem'i arkasına alıp, "bırakın onu, rahat bırakın" diye faniler güruhuna bağırınca gözlerim yaşardı.
  • ulular cüneyd'inşeyh ilan etmeden önce en kritik anda sağdaki ulu niçin kalkıp gitti, nereye gitti, fesini niçin yere bıraktı?
  • ürün yerleştirmeleri hasta ediyor
  • ara ara izlemeye çalıştığım bir diziydi. son bölümünü ise hayranlıkla izledim.
    sadi, cüneyt, naim vs. bunlar artık sabit mükemmel oyunculuklar bu dizide. ancak bu bölümün yıldızı affan karakterini oynayan kişiydi. o tüm hareketlerde, mimiklerde, tonlamalarda; yine daha önce çok iyi oynanmış olan vartolu saadettin (bkz: çukur) karakterini görür gibi oldum. hatta bazı hareketleri gerçekten erkan kolçak köstendil'in oyunculuğunu örnek almış bu karakteri çıkarırken dedirtti. kim bu adam diye baktım, batuhan bozkurt yüzgüleç miş adı. instagramına bir girdim ki ne göreyim, erkan kolçak köstendil ile yakın arkadaşlarmış, birkaç bölüm çukur'da bile oynamış.
    iyi arkadaş insanı vezir eder derler. çevrende seni olumlu yönde geliştirebilecek, iyi örnek olacak insanların bulunması önemli, bunu hatırlattı bu durum bana.

diziye dönecek olursak, sadi'nin gülayşe'yi öldürdüğünü düşünmüyorum. tutmak isterken kayıp gitmiş de değil bence. öyle olsa bu şekilde açıklayabilirdi cüneyd'e, annene engel olmak istedim ama yapamadım diyebilirdi. bu kadar telaşlanmasına sebep başka bir şey var. çoğu kişinin dediği gibi cüneyd yanlış birleştiriyor parçaları, dedenin parmağı var bu işte bence.

bu arada mira'nın ses tonu ne kadar hoş. benim diyen birçok oyuncuya da taş çıkarıyor bu yaşında. can da aynı şekilde çok iyi oynuyor, grçen bölümün en iyi sahnesi de onunkiydi. yeni nesil gümbür gümbür, helal olsun new age *
  • geçen bölüm doktor leventin kardeşi gazeteci olarak gazze ye gidecekti... dükkan sahipleri o kadar köpürmüs ki bu hafta kızı ispanyaya gönderttiler hatta sanki geçen hafta izleyici yanlış anlamış olduğunu düşünsün diye gana yi secseydim e olacakti falan dedi kız...

evet bir dizide biri gazeteci olarak gazze ye gitme fikrini dahi işlettirmiyor orospu çocukları. yeryüzünün bu orospu çocuğu kanser hücresi ile kanserle savaş yöntemi ile komple yüzleşmesi gerek. yoksa insanlığımız tamamen tartışma konusu... bu kanserden kurtulmasa insan oğlu bu orospu çocuklarının yedek organ deposu olacak sadece. filistinlilerin organlarını çalıp çalıp satmışlar dünyaya ondan dedim.

dizi güzel dizi izletiyor kendini.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap