• debe editi: allah cezani versin ekşi ahalisi. allah aşkına debe'ye gire gire bu entari mi girdi? belki yarın silicem, canım 2 dk celebrity haşlama istemiş. insanlar mesaj atıp favlayınca, lann? dedim. hakikaten debe'ye girmişiz. korkunç ya. vallahi sözlüğü bırakacağım ne zamandır, al sana muhteşem bir sebep. koskoca bilgi kaynağında celebrity bile tam olamamış birine gömdüğümüz entry mi çok beğenildi de şimdi insanlar debe diye okuyor... dehşet-ül vahşet, ne diyeyim... gerçi insanlara da hak veriyorum. son 1 ayda yaşadıklarımızdan sonra insanın apolitik olası geliyor ama yine de bu kadar düşmemeliyiz çocuklar. kendi adıma ben yazmayı bırakıyorum daha.

entry:
    kaç yaşında insanım, "buğulu bakış" diye bir şey duyardım ama ne olduğunu hiç anlamadım. bu kızda çözdüm:

birini öldürmekle sıkıntıdan bayılmak arasında bir bakış atınca buğulu bakmış oluyorsunuz.

aşırı zayıf ve olmayan memelerini genellikle açmaya çalışan, tam bir nepo baby. kimseye bodyshaming yapasım yok ama olmayan bir şeyi her fotoda gözümüze sokmaya çalışırsan ben de haliyle laf ederim. bu kız epey vasat ve anası babası sayesinde şu an hbo'ya dizi çekebiliyor.

çirkin asla demiyorum. farklı bir aurası var; hatta channel no.5 için çektirdiği fotoda çok temiz ve sade, duru çıkmış. gel gör ki o üst dudak dolgusu eklenince, o bayık, pardon, buğulu bakışlarıyla sürekli vermeye çalıştığı memesiz memeli pozlarıyla tam bir wannabe havası veriyor. halbuki yaşın da genç, durumun da var. git spor salonuna kendine şöyle güzel, dolgun bir göt yap, en azından emek ediyor diye saygı duyalım.

ağzımda yine yara yapan diş tellerim ve kemerli burnum, gitmeyen 5 kg fazlalığım ve elimde brownie intense karıştırdığım sadeli dondurmamla orta doğu coğrafyasından seslenerek, bugün de regl dönemi ve kalça tendonu yırtığı hırsımı senden aldım liliroz. hakkını helal et canım.
  • nasil bir doktor egitim alip doktor oluyorsa ben de egitim aldim ve oyuncu oldum diyen nepo baby... he abla he kesin oyledir. biriniz de kabul etmeyin zaten ananizin babanizin saglam networkleriyle kendinize kulturel sermaye olusturup akranlarinizdan 10-0 onde hayata basladiginizi. karl legerfeld de seni yolda gorup begenmis zaten. te allaam.
  • benim de başıma bir iş gelmeyecekse, babasının soyadının ekmeğini yiyen vasat bir tip.
  • guzel kizdir ama kendisinden bir sikim olmaz. babasi j depp olmasa bigmac hazirliyodu simdi.
  • kusursuz bir surat. yüzü aynı anası, dişleri hariç. yalnız fiziği hiç güzel değil ve buna rağmen modellik yapıyorsa babası anası sayesinde.
  • tam adı lily-rose melody depp olan, 27 may 1999 doğumlu jelatini üzerinde oyuncu. siz buna tüyü bitmemiş de diyebilirsiniz. johnny'nin meyvesi olmasına rağmen pek babasına çekmemiş, anası vanessaya benziyor.

şimdiye kadar 6 filmde rol aldı. tipi kadar oyunculuğu da babasının yanından geçmiyor, belki ilerde oyunculuk adına güzel şeyler yapar. yaşayıp göreceğiz.
  • 15 yasında olduğunu öğrenince şaşırdığım velet.
    bakışları,fotoğraflarda verdiği pozları fazla kadınsı.
    bir de yüzünde anlayamadığım bir ablaklık var, halbuse güzel bir kız gibi..
  • boydan gördükten sonra bi şoka uğradım.

üst vücut çıtı pıtı minik bir kız gibi dururken alt bedenin shopla ayrı eklenmiş gibi durması halüsinasyon gördüğümü düşündürüyor.

hem de bu genlerle. görsel
    görsel görsel
  • (bkz: nepo baby)
  • inanılmaz güzel, iri, kahve gözleri var. babasından almış. minik burnu ve ağız yapısı da babasına benziyor. geri kalan her şey için bknz:vanessa paradis
hesabın var mı? giriş yap