• kuveyt türk'ün islami bankacılık (yok kartla içki alınmazmış bilmem ne, git kuveyt'te yap bu yasakları bura türkiye) kafasına sinir olup bu hafta itibarıyla saleplus kartımı kapatıp, iş bankasından açtırdığım kredi kartı. nedir ne değildir, iş bankasından memnun muyum bir süre kullandıktan sonra yazarım.
  • en güzel kartlardan birisi ve ikisi birarada özelliği var,hem kredi kartı hemde banakamatik kartı olarak kullanabilirsiniz.ayrıca işcep çok kullanışlı ben 2 yıldır kullanıyorum, tavsiye ederim.
  • 2 yıla yakın süredir tek kuruş aidat ödemeden kullanıyorum. çok da memnunum. galiba puan yönünden bazı dezavantajları varmış ama öyle puan toplayayım, indirim kovalayayım gibi dertlerim olmadığı için hiç sorun etmedim.
  • hiçbir kampanyadan faydalandırmayan kart. normal maximum kartı 7 yıldır kullanırım, işbankasından genel olarak memnunum. aidat iadesi almak için kanuni haklarınızı bilirseniz üşenmediğiniz takdirde aidat da ödemezsiniz. 7 yılda 2 kere aidat ödedim o da üşengeçlikten almakla uğraşmadım. cinemaximum ve müze kart kampanyaları bile benim için kullanmaya sebep bir karttır. bir de n11'de puanlarımı kullanabilsem tadından yenmeyecek.
  • aidat falan ödemiyorsunuz mükemmel bir olay fakat birkaç ay önce yemeksepeti kampanyasina katılmıştım o ay ödediğim paraların hiçbirisini geri alamadım yapmayacaktın bunu maximum taksitlerim bitsin kapattıracağım başka bir banka buldum ona geçeceğim.
  • bununla katılınılabilen bir kampanya var mı ?
  • mil birikmiyor, müze kart olarak kullanılamıyor onun haricinde benim bildiğim çok eksiği yok. taksit konusunda bir fark yok.
  • iş bankasının yıllık ücreti olmayan kredi kartı. son 1 yıl içinde bu karttan alan yazarlarımız var mı acaba? temassız özelliği olup olmadığını merak ediyorum. bonus flexi covid döneminde temassız özellikli kart göndermeyerek şoka uğrattı. iş bankası da bu saçmalığı yapmıyordur umarım.

edit: birçok arkadaştan mesaj geldi. hepsine teşekkür ediyorum. garanti bonus flexi'nin aksine, iş bankası maximum aidatsız, temassız özelliği ile geliyormuş.
  • eskiden (5 yıl önce falan) verdikleri kartta temassız ödeme özelliği yoktu, ama bugün adresime gönderdikleri yeni kartta var.
  • türkiye iş bankası'nin bir maksimum kart çeşidi.
hesabın var mı? giriş yap