9 entry daha
  • ayça eriş'in patronu ona "senle çalışamıyorum çok güzelsin" diyor, sonrasında üç yıl birlikte oluyorlar. adam ayça eriş'i "patron çalışan ilişkisi duyulmasın" diye evden çıkartmıyor.

ışıl cinmen'in sarhoş patronu iş arkadaşlarının içinde ışıl hanım'ın kulağını yalıyor, ışıl hanım bunu şakaya vuruyor, olaydan sonra orada bir yıl çalışıyor.

ve programda bunlar sürekli "bunlar taciz gibi ama tam da değil gibi ya" şeklinde anlatılıyor.

ilk bölümden sonra "modern, başarılı, özgürce cinselliğini yaşayan iki kadının erkeklere dair tecrübeleri" gibi bir hava oluşmuştu ama ikinci bölüm itibariyle görüyoruz ki ayça hanım ve ışıl hanım belki sosyoekonomik ya da kültürel açıdan görece farklı bir sınıfa dahil olsalar da ülkenin herhangi bir yerinde, herhangi bir iş yapan bir kadın kadar taciz ve ayrımcılığa uğramışlar, bunu da öyle içselleştirmişler ki "kulağımı yalayan patronuma kulak yiyen diye lakap taktım" ya da "senle çalışamıyorum çok güzelsin diyen patronumla 3 yıl ilişki yaşadım, beni evden çıkartmadı" gibi çözümleri(!) normalleştirdikleri gibi, "dalga geçmek" ya da "hafife almak" gibi şeyleri de hemcinslerine cinsiyet ayrımcılığı ve tacize karşı mücadele aracı olarak sunabiliyorlar.
  • savaşanlardan iyidir.
  • hasan can kaya nin yeni programı sandim
  • işin doğru bir yere gitmediği izlenimi oluşturmuştur.

(bkz: konuşanlar)
    (bkz: öpüşenler)
    (bkz: kim bilir ne yapanlar)
    (bkz: puh size reziller)-bunu sabah kuşağı kadın programı gibi düşünün-
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap