1162 entry daha
  • hakkinda bi bucuk saattir entry girilmeyen insanlarin yavas yavas ilgisini cektigi boykottur.
  • hakkında bi buçuk saat entry girilmeyince çomarları umutlandıran boykot.
  • muhafazakar akrabalarıma laik izmir markası pınar'dan alışveriş yapmayın diyerek katıldığım boykot.
  • hakkinda bi bucuk saattir entry girilmedigini yazinca comar olundugunu sanan sazanlarin bulundugu baslik.
  • "başlık" değil "boykot" olduğunun ayrımına varılması beklenen boykot. boykot gibi boykot.
  • hakkında bir buçuk saattir entry girilmemesinin bahsinin çomarlık olup olmadığını reyon önünde tartışmak gerekir. maksat millet mevzuyu öğrensin...
  • bugün aşırı susuzlukla bir bakkala girdim, sadece pınar marka su olduğunu gördüm ve bir şey demeden çıktım. aynı sırada başka bakkala girdim yine pınar su vardı "pınar dışında su var mı?" diye sordum. yokmuş, yol aldım.

aşırı susuzluğumla daha aşağıdaki bakkala gittim orada da pınar su vardı ama altta birkaç tane de munzur su vardı. munzur marka suyumu alıp gönül rahatlığıyla susuzluğumu giderdim.

hem bilinçlilik, hem algı işte elim artık pınar markalı hiçbir ürüne gitmiyor.
  • bizim bakkaldan hep aç bitir alıp kedi köpeğe veriyordum. artık onun yerine açık başka marka hindi salam alıp veriyorum. 1.5 -2 liralık kestiriyorum.

süt ve ayranda sek'e geçtim. (bu arada gloria jeanst de sek süt kullanıyor) pınar'ın tereyağına da bir alternatif bulurum. zaten fazla tüketmiyorum.

bakkala da başka markalar getirmesini rica ettim ki sözümü dinler. ellerinizden öper
  • boykot denildiğinde şirketin batması gerektiği, %100 tüm insanların katılması gerektiğini sanan insanlar var.

boykotla şirket batar mı? düşük ihtimal. bi boşboğazın sözü yüzünden batmasın da zaten. o kadar çalışanın ne suçu var?

ancak birlik olup insanlar sesini duyurabildiyse, boşboğazlık yapan kişi papucun ucuz olmadığını anladıysa ve geri adım attıysa boykot başarılı olmuş demektir.

nihai tanım: başarılı olmuş boykottur.
  • dün bakkalda 2 tane yogurt cesidi vardi.balkanla pınar.pinarin daha kaliteli olduğu bir gerçek ama gittim balkan yoğurt aldim.cok da güzel cacık oldu valla pinar minar yok artik.

boykota devam
4367 entry daha
hesabın var mı? giriş yap