• gerçekten doğru bir tespit. bir an duygulandım. gerek has atatürkçü ve milliyetçi oluşumuz, gerek lider karakterimiz, gerek trabzonsporluluğumuz, gerek plaka asaletimiz, gerekse yemeklerimizle adamlıkta bize yaklaşabilmiş bir kimse yok bence. yani çok güzel bir şey trabzonlu olmak, bir daha dünyaya gelsem galiba yine oflu ya da trabzonlu olmak isterdim.
    edit: konu hep arap muhabbetine geliyor. malını kime satacağını soracak mı bir de? komünist miyiz biz?
    edit2: samimi ve içtenim. ironi konuşmam ben.
  • yanlış önerme butonuyum
  • "gerekse yemeklerimizle adamlıkta bize yaklaşabilmiş bir kimse yok"

dedi lahana'dan başka bir yemekleri olmayan, lahana yaprağı.

diğerlerine itirazın yok mu diye soranlar oluyor.
    arap sevicilerin milliyetçiliğini sorgulama gereği duymuyorum.
  • öyle milliyetçiler ki; araplara orman bile sattılar orman. öyle bir milliyetçilik bunlardaki.
  • sadece bir trabzonlu'nun kurabileceği cümledir.

not: vurmayın hemen, dede tarafım vakfikebir.
  • ya bir ha siktir demek istiyorum.
    sanrı krizine falan mı girdiniz bu nasıl kafa amk
  • yanlış: "trabzonlular milliyetçidir"

doğru: trabzonlular sinirli atarlı bağırmalı tavirları milliyetçilik olarak gördükleri için milliyetçi oldukları zannedilir. milliyetçi adam topraklarını araplara satmaz.

yanlış: "trabzonlular lider karakterlidir"
    doğru: trabzonlular empati yoksunu bencil karakterlidir. her zaman kendi dediğinin doğru olduğunu zanneder. o yüzden ust perdeden, karşısındakini küçümseyerek konuşur.

yanlış: "trabzonlular atatürkçüdür"
    doğru: atatürk trabzona herhangi bir yanlış yapmadığı için öyle gozukürler. şimdilik.

işbu entry trabzonluların cigerini ezbere bilen biri tarafından yazılmıştır.
  • hepsi menfaatinin paranın peşinde
hesabın var mı? giriş yap