• şehirlerarası bölünmüş yolda sol şeritten son hız gelen uludağ turizm'e ait bir otobüs içeren olaydır. motorlu kaçamasaydı veya karşıdan gelen bir araç olsaydı ne olacaktı merak ediyorum. insan canını tehlikeye atmak bu kadar mı kolay?

link
  • oha bu ne lan? acaba dedim yolda gidis geliş bir çalışma mi var videoda duba da yok bildiğin ters şeritte bir otobüs.
  • benim rüyalardan bile fantastik hadisedir.
  • ets 2 veya atsde kavşağı kaçırınca yaptığım eylem. orada bile kaza yapmadan ters yönde gitmek çok zor. bu otobüsün amacı ne olaki?
  • bir de en sol şeritte gidiyor ama sorsan kendi sağında olduğu için sağ şeritten gittiğini sanıyordur.
  • otobüsün hızlı gidiyor görünmesinin birinci sebebi motorunda hızlı gitmesi. ters şeritteyse eğer o kadar hız cinayet sebebi ama diğer yolda bir sorun varsa trafiği yönlendirdilerse başka.
    ayrıca o kadar hızlı giden motorda sürücü sadece tshirt gitmiş. güvenlik ön planda

videonun kesilmemiş hali önemli yan yolu görmek için.
  • ters seritte oldugunu su videoya bakarak anlayamamis sigirlarin oldugu baslik. trafik yonlendirmesi boyle olmaz. trafik yonlendirmesi varsa hem isaret hem de bolunen serit dubalariyla belirtilir, ayrica yolda trafik akisi olur, tek bir otobus gecmez. elinden gelse motorcuya kesecek cezasini.

en kisa zamanda ehliyetinin elinden alinmasi gereken otobus soforudur. herkes mafya, herkes kural tanimaz olmus memlekette arkadas.
  • neden gündem olmadığını anlayamadığım olay.

zafer akçay'ı izlerken fark ettim. bu delinin tutuklanması ve trafikten men edilmesi gerekiyor.
  • üç şeritli otobanda ters yönden aslanlar gibi yardırarak geliyor, kendisi gibi hızlı giden bir otobüse denk gelse bir sürü insan boşu boşuna ölecek.. günümüzde her yerde kameralar var.. polisler bunları görmüyor mu sanki.. görevini eksik yapan veya hiç yapmayan bütün memurlar suç işlemektedir..

görsel
hesabın var mı? giriş yap