3056 entry daha
  • --- spoiler ---

ne demek teğmen'e izmir'den kaçması için yardım etmemiz lazım?!'^+%&/(/&%+^'!'^+%&/()=)(/&%+

diziye heyecan getirin dedik adamlar esas karakteri göç ettiriyor. ekibin içinde bir adet azize mevcut sanırım.

--- spoiler ---
  • kaç yaşında olduğu bilemediğimiz büyük büyük dedemin diziyi izlerken "kızım bu dizi neden yalan söylüyor? yunanlar bize böyle iyi davranmadı" deyip izmir işgali sırasında kendisine yapılan işkenceleri anlatmaya başladığı dizi. ananemin ananesi de anlatırdı annesinin yunan askerleri tarafından nasıl tecavüze uğradığını, kendisinin küçük bir çocukken yunan askerlerinden kaçmak için izmirde dağlarda nasıl aç susuz yaşadığını. bu dizi tarihten esinlenmiş eyvallah da anlatılanlarda neredeyse hiç gerçeklik payı yok yahu.
  • an itibariyle 2017 yılının çomarlarından bir sunum gerçekleştiren dizi. kuvayi milliyecilerin katli veciptir demiş padişah, it sürüsü ortalığa döküldü.
  • ya şu sarıklılar çıkıp hölö hölö diye elinde sopalarla ne zaman çıksalar benim tüylerim diken diken olup gözlerim doluyor bir de korku basıyor. bir tek ben mi yaşıyorum bunu kafayı mi yedim ne bok oldum

edit: oyle paşa bizde olsa ben de korkmam. ama yok. yani vardı. muhtaç olduğum kudret...
  • iste su an oturup, "ne kadar gerizekalı halk, mal mal gaza geliyor, cehalet kötü şey" diye izlediğim sahne bana günümüz türkiye'sini hatırlatıyor. aynı gerizekalılık, aynı mallık.

evet, bana her şey sizi hatırlatıyor.
  • --- spoiler ---

göreceksin gününü pis hülleci mirrrelayyyy teyfik beycimmm!!!

--- spoiler ---
  • tevfik de tam bir reyiz(!)
  • eski türkçe ile;

"bunlar hain, bunlar kuvvacı"

günümüz türkçesi ile;

"bunlar gezici, bunlar terörist."
  • --- spoiler ---

bombsyı patlattığını bildikleri oç ingiliz ile bütün pisliklerini bildikleri götveren miralay ortadan kaldırılsa her şey düzelecek ama işi hep yokuşa sürsünler amk...
    --- spoiler ---
  • 1919 senesinde estetik ameliyat yaptırıp burnunu düzelttirmiş eftalya isimli karaktere sahip dizi... kız bekleyemedin mi sezon finalini? *
3461 entry daha
hesabın var mı? giriş yap