• "istanbul'da yabancı uyruklu bir öğrenci, liseden atılmasından sorumlu tuttuğu okul müdürü ibrahim oktugan'a silahla 5 el ateş etti.

okul müdürü ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı."
    kaynak
    hayatını kaybettiği haberi geldi maalesef

edit : katilin okula giriş ve çıkış görüntüleri

"y.k. isimli şahıs aynı gün görevlilerce yakalanmış, şahsa yönelik yapılan sorgulamada, “taksirle yaralama” ve “6136 skm” suçlarından kaydı olduğu belirlenmiş, ayrıca “kayıp şahıs” kaydının olduğu da tespit edilmiştir"

edit2 : olay anının net görüntüsü (hassas olabilir).
  • ben bizi kesecekler diye üzülüyordum artık vurmaya da başlamışlar.

buna sebeb olanlar kadar buna sessiz kalan her birimiz ben dahil mesuluz. ohh olsun bize.
  • ensar mensar...
    mazlum falan...
  • yabancı uyruklu demeyin, orta doğu maymunu diyin lütfen.
  • yabancı öğrenci dediği de ıraklı.

haberin içeriğine göre işte yeri gelince kardeşimiz yeri gelince yabancı öğrenci.

birilerinin yurtdışında pis iş çevirince türküm deyip iyi şeyler yapınca kendi ırkını söylemesi gibi.

not: hocamız sizlere ömür. kıyaslasak böceğe taşa toprağa hakaret olacak itin uğursuzun yüzünden ölen değerli insan hanesinden bir kişi daha eksiltirsiniz.
  • üst edit: müdür ölmüş.

ırak uyruklu öğrenci imiş. bu yapılan benim gözümde terörist bir saldırıdır.

istanbul eyüpsultan'da ırak uyruklu y.k. isimli öğrenci, liseden atılmasından sorumlu tuttuğu okul müdürü ibrahim oktugan'a silahla 5 el ateş etti.
    okulda büyük panik yaşanırken, oktugan'ın durumunun ağır olduğu bildirildi.
    ırak uyruklu öğrencinin okulda öğretmenlerine karşı saygısızlık yaptığı ve birçok defa disiplin cezası aldığı öğrenildi.
  • şu piçlere yabancı uyruklu diyip isveçliyi, finlandiyalıyı zan altında bırakmayın amk. biz biliyoruz, ya suriyeli ya afgandır...

büdüt: bu piç ıraklıymış amk. bazı yazar arkadaşlar uyardılar beni de düzeltecek vaktim olmadı...bir de ıraklılar başımıza dert olmuş amk...
  • bir an yine mi karabük üniversitesi dedim ama meğerse yabancıların sayıca bizden daha fazla olduğu güzide bir şehrimizde olmuş olay.
  • bu tip olayları ne yazık ki çok duyacağız. ülkeye alınan göçmenlerin, ülke halkıyla, yasalarla, ahlak ve davranış kurallarıyla entegrasyonu sağlanmazsa, kapıdan her girene vatandaşlık,oturum, eğitim hakkı verilirse sonucu daha vahim olacaktır.

edit : irak uyruklu öğrenci, olaydan sonra “kafasına sıktım' sözlerinin geçtiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.
    https://twitter.com/…?t=fdemu_ys6c5tr7gdchxm3w&s=19
  • 36 yaşındayım. meslek liselerinde öğretmen tartaklayan, tehdit eden çok kişi duydum/biliyorum ama vuranı ilk defa gördüm. teşekkürler uzun adam. mass shooting yapacak 1-2 kişi de ithal ettin mi tam oluruz küçük amerika.
983 entry daha
hesabın var mı? giriş yap