74 entry daha
  • liyakatsizlik yüzünden mobbing devletin bütün kurumlarını ele geçirmiş durumda böyle sonuçlarının olması çok üzücü ama çözümü hiçbir şekilde yok maalesef
    en küçük devlet kurumunda bile torpille gelen diğer çalışanlara terör estiriyor. yapısal çürümüşlük söz konusu şikayet etsen bir üst amire o da torpilli bir şey yapamam başım ağrır diyor herkes kendi yerini kotumaya çalışıyor .
  • mobbingdir. bizzat yaşadım silahım yok allahtan. amk evladı ne tutanak tutmuştu öyle.
  • kendi meslektaşının kurşunuyla ölmek nekadar şehitlik tartışılır.bu teşkilatta haddinden fazla mobbing var muhtemelen ondandır.
  • sade vatandaşa zarar gelmemesi sevindirici.
    ete para vermeyin
  • yakın zamanda bir oturumda chp genel başkan yardımcısı bu konuya özellikle değinmişti. polislerden kendilerine çok ciddi şikayetler geldiğini ve çok zorlandıklarını ilettiklerini belirtmişti. konu bu noktaya gelirken bağıra bağıra gelmiştir kesin. iyi bir gazeteci olayı araştırırsa kimbilir neler çıkar altından.
  • toplumun en eğitimsiz kesimini polis yaparsanız olacağı bu dedirten.

birisini vurmanın ne demek olduğunu idrak edemeyecek adamların belinde tabanca var. yarın bir gün sokakta normal vatandaşı da vurur bunlar.
  • daha önce de polisler arası bu tarz tartışmaların olduğu haberlerini burda kaç kere okuduk, konuştuk, analiz ettik ve olabilecekler konusunda da taa o zamandan uyardık. bu tarz bir olayı ekşici bir pij olarak ben görebiliyordum da bu yetkililer tahmin dahi edemiyorlar mıydı yani!?
    istifa edin o zaman! bırakın yapabilen birisi geçsin o makamlara.
    yazık lan bu insanlara!
    kimisi mezara, kimisi hapise, kimisi psikolojik desteğe. bir de etkilenecek aile yakınları.
    çok üzücü.
  • ülkü ocaklarında , cemaatlerde elinde tespih sağa sola laf atan tipleri bekçi yapıp beline yasal silah koydular.kim bilir ki türk polis teşkilatına ne tip insanlar doldurdular.
  • polis polisi vurunca jandarma mi geliyor
  • polisler arasında mobbing ve devrecilik uç noktalarda.
    kendisinden 6-7 yaş büyük birisine bile sırf birkaç ay erken girdigi için üst perdeden konuşan çok gördüm.
    bekciler polislerden, polisler ise üst devrelerinden mobbinge maruz kalıyor.
    üzücü bir durum.
90 entry daha
hesabın var mı? giriş yap