1265 entry daha
  • arkadaş zor kadın severiz dedik de bu nedir be abi?

diğer istisnasız bütün burçlar bundan iyidir... ikizler için flörtöz ve ikiyüzlü diyorlar bunlar flörtözlüğün kitabını yazar kitabını hem de en sinsi şekilde ve o kadar çok yüzü vardır ki her insanın yanında başka biridir(zaten benim yanımda çok düzgün biri olmas pardon öyle biriymiş gibi konuşmasına-ki en büyük silahı konuşmadaki maharetidir- kandık), akrep azgınsa bu 10x daha azgınıdır, istisnasız her burçtan daha fazla ilgi manyaklığı bunlarda aloo abazanlardan bile ilgi beklerler diyorum sonra da ben çok akıllı ve namuslu kızım ayakları çekerler, lol. öyle bir yalan söylerler ki abov yapmadığınız suçları yaptığınıza inanır özür dilerken bulursunuz kendinizi. benim anlamadığım gerçekten inanıyorlar mı söyledikleri yalanlara. inanmayan bir insan bu kadar rahatça yalan söyleyemez, imkanı yok.

bitti mi? bitmedi amk. bu burcun hatunları ya sürekli negatiflikte insanlardan uzak depresyondadır ya da aşırı pozitiflikte sosyaldir, en sosyal ben olacağım hevesindedir. arası ve normali yok gibi bişey.

drama queendir. her hareketinizden ayrı saçmalıkta binbir anlam çıkartır. siz onu bırakırsınız, ama herkese o sizi bırakmış gibi hava estirir.

kararsızdır, aklı havadadır, sizi herkesten fazla sevdiğine inansanız bile güven denen şeyi çöpe atın ve unutun.

bağımlılığa en eğilimli burçtur. keşşş gibi sigara içmesi(sigara içen kadından bir bok olmaz, yazın bunu kenara) neyse de alkol falan da çıkabilir işin içinden, hazır olun beyler.

ahlak anlayışı manyakça bişeydir. bakın mevzu ahlaksızlık yapmak filan değil bunlar kendi kafalarından apayrı bir ahlak kurmuşlardır ve hiçbir zaman anlam veremeyeceğiniz bu delice, cahilce ahlak anlayışıyla sizi yargılarlar. daha ne diyim oğlum size?

daha da kötüsü var; en kötüsü burçlara inanır. zaten burçlara son 6-7 ayda hayatımda ilk defa yer vermemin nedeni budur. (bkz: astrolojiye inanan insanların cahil olması/#163021376) ama mevzu şu; burçlar en fazla meyil olabilecekken burçlara inanan bir insan bunu kader gibi benimser, kendini hiçbir konuda düzeltmeye kasmaz. yani düzelmesini beklemeyin; her geçen gün daha da kötü bir özelliğini keşfedeceksiniz... ancak karınız olup(birazcık bile güzelse zengin değilseniz hiiiç boşa ümitlenmeyin derim, evet) dizini kırıp eve oturunca yani sürekli etkisine girdiği sikko arkadaş çevresinin etkisinden kurtulunca düzelir. ama karınız olana kadar size yapacağı psychological torture'a katlanabilir misiniz bilemiyorum. ben katlanamam abi, 8 ayda saçım beyazladı yeminle.

hem memlekette karı mı bitti amk?
  • ne yaptığının farkında olmadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam *

(bkz: kararsız)
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap