62 entry daha
  • 26 nisan 2007 fenerbahçe beşiktaş maçının uzatma dakikalarında gelen beraberlik golünün ardından maçın bitmesini beklemeden "bana taksi çağırır mısın?" sorusunu sormuş insandır. insanın bir fenerbahçeliyle izlediği bir maçta bu repliği duymasından daha güzel bir şey var mıdır? elbette taksi falan çağırmadım, puromu yaktım ve anın tadını çıkardım; uzatma devreleri bitene kadar bekledi efendi efendi; ama yüzündeki ifade görülmeye değerdi. nasıl söyleyeyim, tıpkı aziz yıldırım gibiydi. geçmiş olsun diyor; önümüzdeki maçlara bakıyoruz.
  • bütün entrylerimi genç fenerbahçelilere kötületen bir bahtı kara.. hayır, sanki ben engelledim taksiyi.. ulusoy yolları kapatmış ben ne yapayım ha dostum? kendisine bu gümüş yıllarında nice 25 senelere demek istiyorum..
    (bkz: ulusoy istifa)
  • şu an hayatta gördüğü tek kupadan kahve içmekte olandır.. böyle üzerinde tiviti falan var ahaha.. sanırım kahve yani.. lan?!
  • "sabrımı mı deniyonuz arkadaşım?" sorusunu gün içerisinde çok sık sormuştur.

gençler, kuzuciklerim,

eziyet ötesi bir maçın ardından sinirleri yeni yeni yatışmış bir insanın üzerine böyle lavuk lavuk gitmek niye ha sorarım?

ki fenerbahçem sezonun en iyi futbolunu oynamıştır (ikinci sıraya niv kastıl maçını koydum şimdi kafamda ikisinde de yalan olduk o ayrı) ilk yarı dengeli ikinci yarı rakibini eze eze oynamıştır. lan cimnastikçilerinizin esamisi okunmuyordu sahada bi runyeeeyi görüyorduk, ben mi izledim maçı sadece? 5 beşiktaşlı sinirden ağlyordu yanımda zira hatırlıyorum:

"oyuna sokmayın topu olm ühühühüh oynamayın olm ühühühü nolur bitsin maç uzatmalara kalsın yeter ühühühüh"

ondan sonra sözlüğe takılmaktan ne takımının golünü ne de tekrarını göremeyen iyi arkadaş bildiğimiz bi adam golü yedikten sonra kadıköy karışacağından trafiğe kalmayalım deyu taksi istememize toşağa sarsın, yetinmesin zerre haz etmediğimi bile bile agresyonumu aziz yıldırıma benzetsin.

diğerlerine laflar hazırlamadım yaratıcılıktan yoksun bu kupa bilmemne benzetmeleri kaç senedir ahahahah
  • fenerbahçe'nin kendi sahasında* oynadığı maçı, deplasmanda izlemiş fenerbahçeli. maçı bitirmeden gitme girişimlerini şu güzel ortamı bozuyosun diyerek red ettik. yine de üstüne gitmemek, lavukluk yapmamak lazım.
    (bkz: karışmayın çocuğa)
82 entry daha
hesabın var mı? giriş yap