• bugün başıma gelen acı olay. uzun zamandır eli çükünde gezen bir abazan olarak ben de tinder üyesi olup ava çıktım. milyonlarca kadını beğenmeme rağmen bir teki bile beni beğenmedi ta ki profil resmi olmayan bir kadınla eşleşene kadar. kadındır dedim ne kadar çirkin olabilir dedim başladım muhabbete. sonunda bugün için buluşmaya karar verdik ama karşılaştığım manzara beni oldukça üzdü. karşımda 85 kiloluk bir manda yavrusu buldum.
  • --- alıntı ---
    karşımda 85 kiloluk bir manda yavrusu buldum.
    --- alıntı ---
    görsel

senin gibi bi sığıra çok bile.

t: tinderde ava çıkan bir büyükbaşın yaşadığı durum.
  • şuradan karı ayıklamaya çalışan insanların olduğunu gördükçe gerçekten halime şükrediyorum. çoğu pis ve kokuyor, hepsi önüne gelenle aynı gece yatıp kalkan tipler, bipolar ya da borderline olmalarına girmiyorum bile. sonra niye hpv kaptım diye ağlıyorsunuz orada burada. adam hala gelmiş kilosunu problem yapıyor, şaka gibi. gidin güzel ve kaliteli kadınlar bulun, tinder, bumble gibi batakhanelerde ömrünüzü çürütmeyin.

ayrıca (bkz: daddy issues alert)
  • bir gece ansızın gözünün görmemesi çok normal kardeşim. ben seni anlıyorum.
  • boy ile kilo oranını bilmiyoruz , ayrıca daha önce de sorabilirsin madem kilosu önemli, ha yalan söylediyse kilo değil ozguven sorunu vardır
hesabın var mı? giriş yap