385 entry daha
  • nedense ucretlerini cep telefonu ile karsılaştıran kurum. neden sabit hattı baska bir sabit hatla ornegin bedavaya konustugum msn le karsılaştırmazlar ki.
  • bir ay boyunca ahizesi yerinden kalkmamış olan telefonumuza 22 ytl fatura göndermiş olan kurumdur.
    afferim lan, hastasıyız özelleştirmenin, özellikle memlekette tekel oluşturmuş kurumları özelleştirin ki...
  • 30 kusur liralik konusmaya 80 kusur liralik fatura gondermeyi basarabilmis muhtesem yaratici kurum.. helal..
  • gözlerim beni yanıltmıyor ise önceden aylık olarak beleş 100 kontör veriyoruz kisvesi altında aldığı parayı artık o 100 kontörü vermeden almaya başlamıştır, bir nevi sabit ücret uygulamasına geçmiştir fakat bu sefer hafızam beni yanıltmıyorsa, zamanında gsm operatörlerine bu konuda gereken ayarlar mahkemelerce verilmiştir.
  • bu ay yolladığı fatura neticesinde sabit hattımı kapatma kararı vermeme yol açan kurum. doğru dürüst kullanmadığım telefon hattıma, hiç beklemediğim şekilde 105 ytl'lik fatura yollayınca anladım ki, 105 ytl'ye herhangi bir gsm hattında dünyanın öte ucunda hiç tanımadığım birine 30 gün boyunca sapıklık bile yapabilirim. o zaman bir kaç kez alo dediğim hatta bu kadar abartı fatura ödemeye devam etmek anlamsız bir hal almıştır. adsl de kullanmadığıma göre, bu zamana kadar bu hattı kapatmadığım hatadır.

diğer sözlükçülerden de benzer yaklaşımlar görünce anladım ki faturaların kabarık gelmesinde sorun bende değil türk telekomda.
  • sabit ücret karşılığı verdiği ücretsiz (standart hattta 100 ve hesaplı hatt'ta 160) kontörleri kullanabilmek için insanları 22:00'ı beklemek zorunda bırakan kurum. sadece adsl için ihtiyaç duyulan ve çok az görüşme yapılan hat için her ay 15-20 ytl arasında gelen telefon faturası birden 50 ytl'ye çıkınca farkediyor insan bu zorunluluğu.
7556 entry daha
hesabın var mı? giriş yap