• iyi parti 3. olağan kurultayında ''bu parti seçime girsin diye chp'den 15 milletvekili istedik, hayatımın en büyük pişmanlığıdır.'' diyerek ipleri chp ile kopardığı açıklamalar.

link

canlı yayında konuşuyor baya sert giriyor chp'ye. şu an istanbul'u hdp sayesinde kazandık zannettiler falan diyor.
  • pirom öyle bir lider ki, chp de dahil olmak üzere muhalefeti karıştırıp aşağıya çekmeyi başardı. peki pirom kime yaradı derseniz, akp, mhp ve toplam oy oranı %1 geçmeyecek eski akpli deva ve gelecek partilerine olduğu kesin.

iyi partinin en azından chp piro’dan kurtulana kadar chp’ye yanlamaması daha yararına olacaktır.
  • iyip ve cumhur ittifakı birlikteliği hayırlı olsun.

bu dakikadan sonra kk isterse limiti sonsuza giden masa kursun, erdoğan'ın karşısındaki aday en fazla 40 puan alacaktır.
  • ön edit: ne yazık ki piroculuğunuz kanınıza işlemiş, iyiyle kötüyü ayırt edemez olmuşsunuz. bu loser dedenin kaybettirdiği kaçıncı seçim. arkadaşım biraz aklınız varsa gerçekten bu adamı desteklemek için akşener'i hedef almazsınız.

hayatımda dinlediğim en iyi konuşmalardan biridir.

parti içine, ittifak ortaklarına, iktidara herkese gürledi.

yemin ederim ardı ardına saplıyor. partiyi bundan sonra demir yumrukla yönetecek.

helal olsun sana annem helal olsun.
  • hem kaybedip hem de meclise 30 tane siyasal islam faresi sokan dödem'e sert giydirilen açıklamalardır.

fethullahçı kaçakçısının yeğeni olmasa gaza gelip destek çıkacağım...
  • 15 milletvekili konusundaki açıklamaları talihsizlik. ama şu da var kk koltukta oturmakta ısrar ederse böyle şamar oğlanına döner. sonuçta değil 6’lı masa bir bakmış masada kendisi kalmış.
  • kılıçdaroğlu chp yi bitirecek. seçimlerde kılıçdaroğluna oy vermiştim ama yerel seçimlerde istanbul chp adayına oy verirsem beni s*ksinler. o kadar net söylüyorum.. kılıçdaroğlu umarım istanbuluda ankarayıda kaybeder.
  • mhp'den hic oy getirememis ve hatta mhp'den daha az vekil cikartmis bir partinin baskani icin fazla iddiali sozler... bi daha yanasmalik yapmazsiniz chp'ye artik, o zaman basarisizliginizin suclusunu nasil belirleyeceksiniz merak ediyorum
  • ak partili kılıçdaroğlu hakkında çok ağır konuşmalar yaptığı açıklama. şu aşamada ne dese haklıdır.
  • öpülmüş yanağın davası olmaz. bu saatten sonra ne söylerse söylesin etkisi sınırlı olur. meral akşener maalesef hep bir geç kalmışlık, zamanında harekete geçememe sorunu yaşadı. iyi parti'nin, türk siyasi tarihinde ömrünün çok uzun olacağını sanmıyorum. ittir kaktır bu dönemi tamamlarlar o kadar.
hesabın var mı? giriş yap