1378 entry daha
  • bugün şok market'te gördüm. raflarda az sayıda vardı, ucuz falan da değildi. tabii ki almadım. eskiden olsa numunelik birer tane alırdım.
  • malum rezalet silsilesinden bağımsız olarak bir şey dikkatimi çekti. trendyol’daki ürün yorumlarından edindiğim bilgilere göre bisküvi kreması 2021 yılında indirimle 9.90’a satılmış. 2022’de yine indirimle 18 lira. 2023 yılında 50-70 tl bandına çıkmış. şu anda 129 lira. satıcı patiswiss bu arada.
    bu nasıl fiyatlandırma 3 yılda bu kadar değişebiliyor? nutella’ya baktım şu an 75 lira ortalama fiyatı. 2021’de 16-20 tl bandında satılmış. mantıklı sayılabilecek bir artış.
    evleri rutubetli olanlar yemesin diye mi acaba? cins cins pazarlama oyunları…
  • şok markette, eti lifalif'in yarı fiyatına, doğa markası ile satılan yulaf ezmesini de üreten firma.
  • özellikle mobing konusu unutulmasın.
    ayırca sadece elif aslı yıldız'ın değil, baş gıda mühendisi beran ecem akça, insan kaynakları müdürü eşref şişkin, genel müdür mustafa nazif yıldız'ında işten çıkarılan işçileri tehdit ettiği iddia edilmiş. https://artigercek.com/…yen-ihlalleri-iskur-301971h
hesabın var mı? giriş yap