aynı isimde "gibi" başlığı da var
18170 entry daha
  • --- spoiler ---

şadan bey konuşurken yeminle benim de tansiyonum düştü.
    --- spoiler ---
  • şadan bölümüyle tam gaz devam ediyor. hiç bitmesin.
  • 5.sezonu dizinin kendi kendisini tanıdığı, önceki bölümlerde olan olaylara göndermeler bulunan ilk sezonu. bundan önceki sezonlarda her bölüm aynı karakterlerin canlandırıldığı özerk birer kısa film gibiydi.

bu sezon girişilen herşeyi birbirine bağlama çabası acaba bu sezon son sezon mu diye düşündürmüyor değil.
  • şadan kişisi kayınpederim olur. ve gerçekten de bir kişiyi konuşarak kusturmuşluğu vardır.
    dizi gerçek hayattan kesitler barındırıyor.
  • son bölüm şadan için söylüyorum.

(bkz: çççook iyi yaaaaa)

daha başka ne diyebilirim ki. sırf bu dizi için konuşanlar dışında diğer bütün içerikleri çöp olan exxen'e üyeyim ve asla pişman değilim. helali hoş olsun.
  • şadan bölümünü bir yandan kahkahalar atarak bir yandan da dayanılmaz bir acıyla izledim. daha önce bir şekilde "şadan"la tanışmış herkesin de aynı durumda olduğunu düşünüyorum.

en son bir şadan'la aynı ortamdayken masanın altından bacağımı son gücümle sıkıp hala acıyı hissedip hissetmediğimi sınıyordum. bacağımda kalacak izler bana bugünü hatırlatsın kafasındaydım. ah şadan ahhhhhh
  • şu an ne hissediyorum bilmiyorum şadan beni bitirdi kanımı emdi kustum kusacağım. benim hayatımın bir döneminde böyle bir adam vardı bunlardan iyilikle kurtulamıyorsun artık açık açık siktir git demek zorunda kaldım ve o şekilde kurtuldum çünkü anlatı şeye abi boş konuşuyorsun ne bilim öyle değil desen başka bir hikaye daha çıkarıyordu inanılmazzz bir bölümdü bittim.

not: imla imla imla
  • hiç izlememiş olmayı isterdim, daha önce hiç izlememiş insanlar için üzüldüğüm de doğrudur. bir yandan şanslı olarakta görüyorum kendilerini
  • ilkkanin kızlara "kabaliğimi mağdur görün" dedikten ve kızlar çıktiktan sonra içine sinmeyip boşluğa doğru özür dilemesi tabiki mağdur değil mazur görün olacaktı demesi daha da ötesi bu kafa karışıklığınin nedenlerini açıklama sekansi.. her detayı muhteşem
133 entry daha
hesabın var mı? giriş yap