aynı isimde "gibi" başlığı da var
  • 5.sezon 7. ve 8. bölümlerin isimlerinin yazı fontu aynı. yani bir önceki bölüme göndermeden ziyade sanki ikisi bir bölüm gibi olmuş. “leopar ve şadan”
  • bencee şadan karakterini tristram shandyden etkilenip yaratmışlar.
  • (bkz: #163848764)
  • --- spoiler ---

yavuz senden birşey rica edicem, lütfen şu an bütün gücünü topla ve daha önce hiçbir yerden siktir olup gitmediğin gibi buradan siktir olup git... git...
    --- spoiler ---
  • 5. sezon 6. bölümü pek sevmemiştim. (ilkkanın yerine utanmaktan izleyememiştim)*

--- spoiler ---

ama 7. bölüm fazlasıyla telafi etti. defalarca kahkaha attığım an oldu. fakat en ikonik olanı ilkkanın ameliyat masasında(!) rapçi arkadaşını mahlasıyla tanıttığı sahneydi.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

şadan bey konuşurken yeminle benim de tansiyonum düştü.
    --- spoiler ---
  • şadan bölümüyle tam gaz devam ediyor. hiç bitmesin.
  • 5.sezonu dizinin kendi kendisini tanıdığı, önceki bölümlerde olan olaylara göndermeler bulunan ilk sezonu. bundan önceki sezonlarda her bölüm aynı karakterlerin canlandırıldığı özerk birer kısa film gibiydi.

bu sezon girişilen herşeyi birbirine bağlama çabası acaba bu sezon son sezon mu diye düşündürmüyor değil.
  • şadan kişisi kayınpederim olur. ve gerçekten de bir kişiyi konuşarak kusturmuşluğu vardır.
    dizi gerçek hayattan kesitler barındırıyor.
  • son bölüm şadan için söylüyorum.

(bkz: çççook iyi yaaaaa)

daha başka ne diyebilirim ki. sırf bu dizi için konuşanlar dışında diğer bütün içerikleri çöp olan exxen'e üyeyim ve asla pişman değilim. helali hoş olsun.
hesabın var mı? giriş yap