2012 entry daha
  • trt spor yayınında iyi sallıyor yine. yazılacak bin bir türlü çok şey var ama uzatmadan kısa keseyim. trabzonspor'a kupa hayırlı olsun bu herifin döneminde beşiktaş fenerin aldığı şeytan kupasını bile alamaz gram umudum varsa o da bitti bugün
  • bu akşamki trt yayınını biraz dinledim, söylemleri tamamen galatasaray başkanına benzer, kolektif söylemler. çocuklar beşiktaş'a hayran dedi, sanırım icardi'nin beşiktaş'ta oynadığını zannediyor kendisi. konuşma biçimiyle, duruşuyla efendi bir insan fakat bana kalırsa beşiktaş camiasına gerekli seviyeyi hasan başkan atlatamayacak.
  • şuan trtspor da izliyorum çok vasat bir spor adamı/ başkanı diyim. konuşmayı bile beceremiyor, karışısındaki gazeteciler de gazeteci değil doğru düzgün soru soramıyorlar, körler sağırlar birbirini ağırlar misali takılıyorlar. beşiktaş'la ilgili somut hiçbir şey anlatmadı, sürekli bakıcaz, yapıcaz halledicez diyor.
  • hasan başkanım, sıkı bir beşiktaşlı olarak daima yanındayım. senden tek bir istediğim var, kamp öncesi kondisyon antrenörlerini lütfen sen getir. 2 depar atıp 1 ay sakat kalan futbolcu ben artık görmek istemiyorum. taktik, teknik ve medya iletişimini yine hoca yapsın ama şu sezon başı kampını profesyoneller idare etsin. ben bir beşiktaşlı olarak yeniden devre arası 15 sakat görmek istemiyorum.
  • sergen yalçın ile anlaşırsa kendi ipini çekmiş olur. maceraya gerek yok başkanım, git şenol güneş ile anlaş, ortalama kadronu kur, arkana yaslan beşiktaş'ı izle.
  • bu akşam trtspor'da kötü bir performans gösteren başkan. özellikle basketbol için harcanacak paranın, futbola aktarılacağını söylemesi ve seçim öncesi verdiği basketbol vaatinden cayması büyük hayal kırıklığı. ya başkan, kimse sizden efes-fener bütçesi falan beklemiyordu ki. mevcut bütçeye 3-4 milyon euro daha ekleyip yürüyecektiniz. yapmayın...

seçim öncesi kendisini destekledim. hala kendisine güveniyorum ve başarmasını umut ediyorum. ama kimse için de "adamcı" olamayız. bu vaat için yutkunuyorum. umarım diğerlerini başaracaklar / başaracağız.
  • içinden çıkıp kulüp başkanı olduğu basketbolu, 2.başkanının insafına bırakıp eurolig bütcesini de futbola kattığını söylemekten "rahatsızlık duymayan" , aksine bundan neredeyse gurur duyması kendisine hiç yakışmadı. olmadı sayın arat, basketbolu yok saymanız, ailesine ihanet eden evlada benzetti sizi. o koltuk size, üstünüzdeki ceket gibi fazla bol gelmiş. yazık oluyor beşiktaşımıza.
  • ustteki basketbol sever arkadasa ozel degil ama bizim taraftarin basket konusunda yonetimlere sponsorlara laf etmesi cok komik.

asil lafi “ besiktas isminin yanina baska isim gelemez. 3 hece 8 harf” geyigini cikartip 1 sezonda 3 kupa alan ( 1'i avrupa kupasi) takima sponsor olan milangaza her mac kufur eden sampiyonluk macini bile kufurden zehir eden tayfaya edin.

eger o kufurler edilmeyip milangaz ve ergin ataman kacirilmasa ve akabinde takim dagilmasa fenerden once sen euroligdeydin.

hasan arata gelene kadar neler neler var ohooo.
  • 15 yıldır okuyup bir halt anlamayan veletler ve diğer troller yine damlamis

yok bu akşamki yayında kötü konuşmuş lan ne söyledi de kötü konuştu amk

bak şu anda ne diyor. beşiktaş halktır tüm gençler başkanlık hayali kurşun ilk kadın başkan bizden çıkacak dedi (kayseri den kadın başkanı hatırlattılar şimdi) mesela. bir sürü genci üye yapıyoruz dedi. üyelik sürecini kolaylaştıracagiz herkes üye olabilecek dedi.

5700 tane üye sahte imzayla zartla zurtla üye olmuş amk. bunu da ortaya çıkarmış

neyi kötü demiş lan mamali veletler? sizin mi üyeliğinizi iptal etti nedir size dokunan?
  • trtspor özel yayınını izledim.

gayet kendinden emin, mantıklı ve makul konuştu.

kulüp gerçeklerinin ve ülke gerçeklerinin çok farkında.

yakın gelecekte olabilecekleri, uzun vadede olabilecekleri, beşiktaş'ı getirmek istedikleri seviyeyi çok güzel anlattı.

burada yazan genç kardeşlerimiz network'ün günümüz dünyasında ne kadar önemli olduğunu yavaş yavaş iş dünyasına atılmaya başladıklarında anlayacaklar.

hasan arat network konusunda ülkede kimsenin eline su dökemeyeceği üst düzey bir iş insanı ve spor profesyonelidir. şimdi de bu gücünü beşiktaş için kullanması gerçekten çok kıymetli.

bu demek değil ki mbappeleri bedavaya alacak. o ergenlik ürünü hayal dünyasından çıkın.

ayrıca tff ve hamit altıntop çıkışlarını çok beğendim. lafı dolandırmadan, direkt ve net bir şekilde olması gerekeni söyledi.

beşiktaşlılık duruşuyla çok bağdaştırdığım ve tavrını çok beğendiğim bir insan. umarım beşiktaş tarihinde çok önemli işler başarır.

not: sebaspor.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap