sponsorlu
277 entry daha
  • şampiyonu belirleyebilecek derbi maçı.

kendi adıma tatsız bir maç olmasını bekliyorum.

(bkz: nerede o eski derbiler)
  • uyarımızı tekrar yapalım.
    bu maçta kombine ve bilet deviri yapılamıyor.

burada qr koduyla devir edilecek yazanlar size kendi mobil uygulamasındaki maça giriş için kullanılan ekran görüntüsünü ya da sadece qr kodunu yollayacaklar.

yani size yolladıkları qr koduyla maça girerseniz veya girmeye teşebbüs ederseniz aslında biletin asıl sahibinin passoligini kullanmış oluyorsunuz.

maça girerken qr kodu okuttuğunuz esnada fotoğrafınız çekiliyor. her turnikenin arkasında, yukarıda bir ekran var. bu ekranda passolig sahibinin sistemdeki fotoğrafı ve qr kodu okutulurken çekilen fotoğraf yan yana gösteriliyor. spor şube polisleri de bu ekranlardan girenleri takip ediyor.

eğer yakalanırsanız hem siz hem de passolig sahibi 1 yıl boyunca tuttuğunuz takımın ev, deplasman, yurt içi veya yurt dışı farketmeksizin tüm maçlarında karakola gidip maç başında ve 1 saat sonrasında olmak üzere 2 imza atıyorsunuz. ayrıca her ikiniz de en az 50 gün adli para cezasına çarptırılıyorsunuz.

biletinizi resmi kanallar dışında bir kaynaktan aldığınız ya da sattığınız tespit edilirse. 6222 sayılı kanunun 15. maddesinin 5. veya 6. fıkrasına göre yargılanıyorsunuz.

karaborsada bilet arıyor, satıyor, kombinenizi bir maçlığına satmak istiyor veya biletinizi bir yakınınıza vermek istiyor da olabilirsiniz. bu maçta bunu sadece başkasının passoligini kullanarak ya da kendi passoliginizi başkasına kullandırarak yapabilirsiniz. denetimler zayıf olabilir ama daha önce 1 yıl boyunca karakollarda imza atmış biri olarak söylüyorum derbi maçı için bile olsa böyle bir riske sakın girmeyin.
  • fenerbahçe veya beşiktaş taraftarından çok gs trollerinin toplaşacağı başlıktır.

her zamanki gibi gece yarısı beklenir, ezberlenmiş entryler saat tam 00.00'da kopyala yapıştır yapılır, iftiralar atılır, algılar kasılır, takımdaş entryleri okunmadan favlanır ve fenerin bir sonraki maçı beklenip, aynı rutin tekrar edilir.

gs'nin medya gücü hafife alınıyor. tüm bunları apaçık yapıp "fb algı kasıyor" diyebiliyor ve biz de buna inanabiliyoruz.

hala ekşisözlük yazarlarının, harbiden kendi fikirlerini paylaşan normal insanlar olduğunu düşünen varsa çok yanılıyor. burdaki herkes belli fikirleri empoze etmeye çalışan maaşlı troll.

gerçek galatasaray taraftarını tenzih ederim. dilerseniz beni engelleyebilirsiniz. ama buna gerek yok çünkü futbol başlıklarına pek entry giren biri değilim.

görsel
  • sporcu bir galatasaraylı olarak bütün koruyucusuz, katkısız, sağlıklı abur cuburlarım ve şeker ilavesiz içeceklerimle ekran başında yerimi alacağım maç.

etin ve götün taraflara maddi olarak ekstra masraf yüklemeyeceği bir derbi olmasını diliyorum.
  • bjk çok kötü. bu maçta her şey olabilir ama bir tek sey olamaz o da bjk kazanamaz
    not:icardispor
  • (bkz: #163744558)

daha önce yazdık. beşiktaş tarihinin en kötü futbolunu oynuyor. bakın tarihinin en kötü kadrosu değil. ne kadrolar gördük. bundan kat kat isimsiz kötü futbolcuların olduğu. ama hiçbiri bu kadar kötü oynamıyordu.

bu beşiktaş'ı yenemeyecek takım yok. fener 3'ten aşağı atmaz. hani tabir vardır ya evinizi arabanızı basın diye. hah işte ondan.

beşiktaşlı olarak utanıyorum. şu dünya'da en çok bi akp bi fenerden nefret ediyorum. bizi düşürdükleri duruma bak.
  • beşiktaş birazcık iyi olsa yarın en az 1 puan alırdı ama çok kötü durumdalar. hayır gelmez onlardan bu sezon. normalde işimize yarayan çelmeyi hep takarlar fb'ye ama bu sezon o sezon değil.
  • bir galatasaraylı olarak evet fenerbahçenin kazanmasını istiyorum

evet psikopatım
    evet fenerbahcenin rams parka umudunu koruyarak gelmesini istiyorum
    evet fenerbahcenin umutlarının rams park çimlerine gömülmesini kötücül kahkahalarla izleyerek zevke gelmek istiyorum
    evet umut işkenceyi uzatır düsturu ile fbnin bu sezon ki işkencesi rams parka kadar sürsün istiyorum

saldır ulen cik cik kanarya *
  • valla koyu bi beşiktaşlı olarak çokta siklemediğim bir maçtır, ancak sırf malum kulübe yaramasın diye beşiktaşın fenerin yoluna taş koymaması gerektiğini düşünüyorum zaten bu sene bi bok olmadı bizden ama tff ve gs el ele verip fenere düşmanlık yapıyorsa bizde şerefli bir kulüp olarak ezilen tarafta yer alıp fenere destek olmalıyız sonuçta öyle göte böyle yarrak.

not: aklı başında fenerli kardeşlerimi tenzih ederek söylemek istiyorum ki, bazı mallarda zaten yeneriz öyle koyarız böyle koyarız havalarına girmesin, beşiktaş en kötü zamanında dahi tehlikedir ve geçen sene kadıköy de 10 kişi kaldığımız maçı hatırlatmak isterim. gün dostluk günü, içimizdeki hain ve düşman belli… sonuçta bjk ve fb bu ülkenin takımıdır.
  • derbi maçlarında bir takım ne kadar kötü olursa olsun, rakibi ne kadar güçlü olursa olsun her zaman her skora açıktır bu maçlar.

oyuncular derbide önceki maçlardaki travmaları unuturlar, takım içi dışı sorunları bir kenara bırakırlar, ellerinden geleni verirler. dolayısıyla her sonuca açık bir maçtır.
1760 entry daha
hesabın var mı? giriş yap