85 entry daha
  • aldatıp sonra ciddi düşünmeye başlayan tiplerine bile rastlandığından, kolay kolay kendisini ele vermeyecektir. sürekli mesajlarını silen, telefonunun ekranını belli bir açıda tutmaya gayret eden kadından şüpheleniniz.
  • yakalamış bir arkadaşımın taktiğini söylüyorum size. bunlar birlikte yaşarken, kadının aldattığından şüphelenmeye başlıyor eleman. sabah çıkarken çaktırmadan saatin pilini çıkarıyor bizimki, öğleden sonra arıyor sevgilisini, napıyosun nerdesin gibisinden, hatun evdeyim ya takılıyorum işte öyle seni bekliyorum falan diyor. akabinde salondaki saate bakıp ona saatin kaç olduğunu söylemesini istiyor, o saniye kadın nakavt oluyor. bence fena taktik değil.

edit : olm olay basit nesini anlayamadınız aq? kız evdeyim diyor ama değil. nasıl anlıyoruz evde olmadığını çünkü salondaki saati söyleyemiyor kız. telefona bakıp söylese kaç yazar? salondaki saatin sabah pili çıkarılmış saat durmuş halde. kız telefonda aa bu saat durmuş tatlım yaa dese eleman kızın evde olduğuna inanacak, söyleyemediği an yalanı ortaya çıkıyor. telefondan bakıp söylesin demişsiniz de arayan kişinin telefonunda da zaten saat var, olay harbiden saatin kaç olduğu değil. burda olay evdeyim diyen kızın evin salonundaki saat hakkında bir yorumda bulunamaması. hala anlayamadıysanız bu entariyi unutmaya çalışın.
  • telefonu tutuş açısıyla ne alakası var ya. oğlum saf olmayın. kadın sizi aldatmış, telefonuna sizin önünüzde bildirim mi gelecek sanıyorsunuz.

-"hayatım, x burda yazma" diye bir mesaj aldatmaya niyetli tüm hanımların işini görür.

ama bunlara da dikkat etme gereği duyuyorsanız muhtemelen aldatılıyorsunuz. azıcık hisselerinize güvenin ve unutmayın baskın basanındır.
  • yöntemleri boşver asıl soru şu;
    neden?
    bir kadın erkeği sadece başka bir erkekle aldatmaz kendisine ve ilişkisine özen göstermemesi de aldatmadır bence
    misal
    kendisini boşlukta hissetmeye başladığında bu boşluğu bir şeylerle doldurmaya çalışacaktır;
    sizi kimi gün sabahtan akşama kadar yıkadığı perde ile, kırk kez sildiği parkelerle, çamaşır suyu ile, 3 tencere yemek ile vs. aldatacaktır.
    işte bu yüzden kendinize bir kaç kez sorun bu soruyu;
    neden, niye, niçin ?
  • aldatan kadını yakalama yöntemi diye bişi yoktur. ancak kadın sizden sıkıldığını ve aldattığını hissettirirse olabilir.
  • uğraşmayın. aldattığını düşünüyorsanız o ilişki zaten bitmiştir. o şüphe içinizi kemiriyorsa zaten ilişkinizi bitirir. bugün değil belki ama yarın bir gün.
  • takip etmek olabilir. yani 2 saatinizi ayırıp pusuya yatabilirsiniz.
  • beyler amma büyük konuşmuşşunuz! tamam hepiniz en delikanlısınız. ama her şey insanlar için... allâh uzak etsin kimin başındaysa yardım etsin. ancak en çok "şüphelenmeyenler aldatılır."
  • her şey, partneri olunan kadına aldatma eylemini kondurmakla başlar. "yok olm yapmaz yaa" demeyin. şüphe, tek gerçektir.

aldatıldığınızı hissediyorsanız partneriniz aptallığınıza boşveriyor demektir. yani o sizin aptallığınıza, saflığınıza o kadar güveniyor ki bırakın aldatırken yakalanmayı, kendisinden en ufak şüphe duymayacağınızdan emin davranmaktadır. bu nedenle internet geçmişini, telefonunda yakın arkadaşlarıyla olan yazışmalarını temizleme gereği bile duymamaktadır. minik bir el çabukluğuyla ele geçireceğiniz telefonundan gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.

diyelim ki partneriniz bu gibi durumları önceden hesaplayacak kadar kurnaz biri. ve içinize düşen kurt sizi yiyip bitiriyor. samimi olduğunuz ve partnerinizin tanımadığı bir arkadaşınızdan alacağınız destek yeterli. takip ettirin. eğer siz takip etmeye kalkışırsanız, kesinlikle partneriniz tarafından anlaşılacak ve bir de onun "sen beni takip mi ediyosun, bana güvenmiyo musun yha?" şeklinde üste çıkmasıyla son bulacaktır.

aldatılmışsanız geçmiş olsun. nasıl bir tepki verirsiniz bilemem, ama en güzeli hiçbirşey yapmadan terk etmektir. merak etmeyin acısı şahane çıkıyor, zamanında sizi salak yerine koyan o insanın belli bir zaman sonra ezik büzük bir şekilde karşınıza çıkıp sizden merhamet dilenmesi paha biçilemez! herkesin adaleti şaşar, allah'ın adaleti şaşmaz..

ha bir de hayatın cilvesi: karşınıza geçmişinizi unutturacak, "lan bu zamana kadar sevmemişim" dedirtecek birisi en umutsuz olduğunuz anda çıkıyor :)

yeter ki içiniz, niyetiniz temiz olsun.
723 entry daha
hesabın var mı? giriş yap