19830 entry daha
  • alaves'e attığı gole "atamayanı dövüyorlar cinsinden bir gol" demek için hangi seviyede cehalet gerekiyor bilemedim. off the charts bir cahillik seviyesi, muazzam.
  • gol atmasina iyi oynamasina asiri sevindigim futbolcu.

fenerbahce'liyim ve cocuklugumdan beri avrupa'ya giden futbolcularin oldugu takimi destekledim.

fatih terim icin fiorentina'yi
    hami mandirali icin schalke 04'ü
    nihat kahveci icin sociedad'i
    fetöcü icin gittigi takimlari
    tugay kerimoglu icin rangers'i ve blackburn'u
    tuncay sanli icin middlesbrough'u
    arda turan icin atletico madrid'i destekledim

galatasaray'li besiktas'li veya trabzonspor'lu olmasi hic fark etmez

80'li yillarda dogan birisi icin bunun ne kadar büyük bir gurur oldugunu anlatamam
  • su takimi secse daha cok oynardi vs diyenlere tek bir sorum var. 19 yasindasiniz real madrid kapiniza gelmis “seni istiyoruz” diyor. hayir diyebilecek var mi?

ayrica gayet iyi gidiyo kariyeri. bu kadar isim yapabilecegi bi takim yoktu.
  • #164425279 o mesafeden tek vuruşla topu köşeye bırakıyor. röveşatayla 90'a mı takması falan mı lazım zat-ı alilerinizin beğenmesi için?
  • mevkileri tam olarak tutmasa da, an itibarı ile 40-50 arası maç yapmış olan, modric, kroos, valverde ve 30+ maçta oynamış olan tchouameni, camavinga ve ceballostan daha fazla golü vardır

gördüğü yerden yapıştırıyor

ayrıca 47 maçta oynamış olan lamine yamal'ın 7 golü var, bunu da hatırlatalım
  • türkiye'de doğmuş,büyümüş,yetişmiş ve 19 yaşında dünya'nın en büyük kulübünde forma giyen futbolcu.

bu cümleyi bir daha yazdıracak insan evladı 50 sene sonra belki çıkar o da belki.
    sakatlık yaşamazsa da gelmiş geçmiş en iyi kariyere sahip örnek profil oluşturan türk futbolcu olur.

memlekette renk farketmeksizin desteklemeyeni yok ki öyle arka 5'li profiline sahip biri de değil.
    yolu açık olsun. bu çizgide devam ettiği sürece olacaktır da.
  • türkiye’den real madrid’e transfer olan ilk türk futbolcu. bundan 30 yıl önce hayalini bile kuramazdık. bu yaşta başardıkları ancak alkışlanır başka söz söylenmez. tipik türk davranışı olarak hemen yerin dibine batsın, geri dönsün, başarısız olsun ki mutlu olalım isteniyor birçokları tarafından. kendi başarımız için uğraşmak yerine başkalarının başarısızlığı üzerinden mutlu olan başka bir millet yok.
  • arkadaş, nasıl laf ediyorsunuz anlamıyorum. adamın oynadığı takıma bak bi. gol atıyor bi de burda. takımın adını görmezden gel. 5. golü attığı maçın, ilk 4 golünden 3'ü "vay babayın kemiiiii" golü lan. bu takıma girip bi de gol atıyo.

hayır takımın "yedek" kalecisi courtois olmasa neyse diycem.
  • ben bunun yaşındayken okulun sahasında topu taçtan taca atıyordum (aynı çizgi üstündeki taç çizgisi ha), millet bi de entry ile akıl veriyor real oyuncusu olmuş adama. şok oluyorum şok…
  • son attığı golden sonra carlo ancelotti'yi nadiren güldüren insanlardan biri.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap