• kendisinin transferiyle birlikte, manchester city son 4 yilda defansa toplamda 333 milyon euro harcadi.

guardiolanin gittigi her yerde, han dedigi yerde han, hamam dedigi yerde hamam kuruldu.

hayatta bi fatih terim, bi guardiola gibi sansimiz yagver gitsin baska bisey istemem.
  • gercekten onemli bor defans oyuncusu olacak. hani liste yapilinca ilk 5te sayilan isimlerden bir tanesi olacak desem yeridir. son zamanlarda sol bek oynamiyor ama kendini harap etmez insallah gelecekte de solbekte cunku cok temiz bir ayagi var ve zor bulunan tipte bir stoper. basarilarinin devamini diliyorum ve gozlerinden opuyorum aymeric'in. saygilar bilbao.
  • 2 yıl içinde serbest kalma bedeli (70 milyon euro) karşılığında transfer yapıp dünyaca ün yapacak athletic bilbao tarihindeki ender yabancı futbolculardan. yabancı dediysek altyapıdan çıkma gene.

edit: 1 aya gitti adam ya. city tarihin en pahalı defansif dörtlüsünü kurdu. en pahalı 2. savunma oyuncusu.

walker (56)
    stones (55)
    laporte (70)
    mendy (57)
  • kendisinde bir meriç tipi görüyorum.
  • bugün(bkz: 2 temmuz 2020 manchester city liverpool maçı) liverpool hücum hattını hayata küstürdü
  • birkaç seneye real madrid veya barcelona'ya transfer olacak stoper oyuncusudur. at fava bekle.
  • city kurduğu defans hattına çok para harcadı ama mevcut futbol piyasasında bölgesindeki en parlak, en çok iş yapabilecek adamların hepsini topladı. diğer bölgelerde de uzun süre sıkıntı çekeceklerini düşünmüyorum ama kaya gibi defans hattı oldu. laporte 2 sene önce city'den gelen teklifi reddetmişti. bu sefer serbest kalma maddesi kullanılınca alt yapısından yetiştiği takıma da güzel para kazandırarak ada yolcusu oldu. çok genç yaşta forma şansı bulmaya başladığından, senelerdir hem ligde hem avrupa'da yeterli tecrübeyi de kazandı. city'de başarılı olacağını düşünüyorum.

http://www.telegraph.co.uk/…te-buy-out-clause-club/
  • 65m€ karşılığında man city'li olmuş...
  • bu sezon athletic bilbao forması ile çıktığı 12 maçta da 90 dakika sahada kalmış olan 20 yaşındaki sol ayaklı 1,89luk fransız stoper.
  • sterling'i bile belirli çapta adam etmiş hocanın elinde harcanacağı iddia edilen defans oyuncusu.

(bkz: vay babayun kemiğüne)
hesabın var mı? giriş yap