• sıcaktan uyandım, çocuk gelmiş göğsüme çökmüş. sonra akşam başladığım patrona öfkelenme durumum 1 saat kadar devam etti. açtım webtoon okudum, bu sefer kafamda daha önce okuyup hatırlamadığım çizgi romanların, kitapların görüntüleri çakmaya başladı ama isimlerini filan hatırlamıyorum. hatırlayamadığım için anksiyete atağı gibi bir şey yaşadım, nefesim daraldı, başım fıldır fıldır dönmeye başladı, uykum vardı kaçtı. şimdi şarap içip kuymak düşünüyorum ve benim olmayan, asla benim olmayacak diyarları özlüyorum.

hani insanlara bok atıyorsunuz ya ilaç içiyor diye... böyle şeyler yaşayan insanlar var. gençken güçlüydüm ben de, ne geldiyse sırtlandım ama artık belim bükük, taşıyamıyorum. canıma okudu insanlar, yumuşak gördü, naif gördü, iyi kalpli gördü. neyse, ben ilaç içmedim, şarap içtim. size iyi geceler...

orada dualarıma kulak verecek biri varsa lütfen kurtar beni bu düzenden. hayattan değil, kızım var, onun için yaşamam gerek. seviyorum zaten hayatı, kuşlar çok güzel, ağaçlar ve ormanlar da, bulutlar hele... o güneş yok mu o güneş, bir kaç bin yıl önce doğmuş olsam tanrı diye ona tapardım, o kadar muazzam. yıldızlar var, sırf onlar için bile yaşanır. ama bu insanoğlu düzeninden ben kendim kurtulamıyorum. beni oradan oraya savurdu bu kulların, sonunda fırlatıp kendi zihnimin içine hapsettiler. boğuluyorum burada. sen beni kurtar, lütfen.
  • şu an ilk ve tek bebeğim dünyaya geliyor. acil doğum, ankara tobb’dayız. gelin bebek çikolatası yiyin.
  • sabaha doğum yapacak olmam. cok heyecanlıyım sözlük.
  • bir haber bekliyorum
  • yarın 5 yıllık üniversite maceramın bitmesi için gireceğim tek ders sınavı... başarılar dileyin be sözlük, yetti artık canıma.
    edit: mezun oldum :)
  • akp amk.
  • rüya sunucularındaki yoğunluk… bence uyuyabilmek için birinin uyanmasını bekliyoruz.
    evet evren bir simülasyon.
  • foça'da sıcaktan uyuyamayınca sahilde yürüyüşe çıkamadım çünkü ne foçadayım ne sahilde, yoğurt mayaladım tutsun diye bekliyorum...
  • babanızın hastanede yatması. adamda yok yok. kll, kalp ( üç sene önce by-pass oldu.), tansiyon, şeker, prostat, ... allah güzel ömür versin herkese.
  • bu saatin pek de bi numarasının olmamasından. siz bi de bizi 5te falan görün.
hesabın var mı? giriş yap