• daha çok kadınlara hitap eden bir 2. el eşya satma uygulaması. güzel tarafı ödemenin uygulama üstünden halledilip satıcıyla, alıcıyı para pul konularında muhattap etmemesi. ios için indirdim, yıllardır zayıflayınca giyerim dediğim kıyafetleri yükledim.
  • tasarımını çok beğendiğim uygulama , iş yapacak gibi duruyor. bu ikinci el işine destek olmalı fuzuli para harcamaya engel.
  • güzel tasarıma sahip bir uygulama.

reklam başlığı olduğu açık ama destekliyorum böyle girişimleri.

girişimcileri için birkaç tüyo verebilirim, özellikle tüm nakit akışı kendileri üstlerinden sağlanıyorsa bu gücün farkına varmalılar.
  • alışveriş kültürünü ikinci ele, yeniden kullanmaya, dönüşüme yönlendirmek için -ticari de olsa- güzel bir adım.

ben de indirdim ve kullanmaya çalıştım. uygulama güzel, tasarımı güzel (logosu kötü), kullanması basit. içinde bir parça bile erkek eşyası olmadığı için bir işime yaramadı şu an. takım elbise giydiğim günlerden kalan gömlekleri ve ceketleri koyacağım en kısa zamanda, bakalım neler olacak.
  • site kimin, nedir, necidir belli değil. ne adres var ne iletişim numarası. iki gün sonra mağdurum diye gelmeyin.
    bir de telefon numarası istiyorlar.
  • dolap.com üzerinden sadece yönlendirme yapan alışveriş yapamayacağınız site ilerde açarlar büyük ihtimal böyle bırakmazlar uygulaması güzel fakat benim gördüğüm elit kesime hitap eden ürünler daha fazla şuan için.erkek ürünleri hiç yok kategorisi bile yok oda güncellenirse bir daha girer bakarım.
  • uzun zamandan beri bu işi iyi yapan (bkz: modacruz) var.
    türkiye gibi küçük bir pazarda yerel iş modellerini klonlayıp buna yatırım yapmak akıl tutulmasıdır.
  • modacruz'un çakması bir uygulama. tutacağını sanmıyorum çünkü nereden tutsan baya bir gerisinde kalıyor.
  • rekabet olmayan piyasalarda gelişme en iyi ihtimalle yavaşlar, kötüsü durur. bu kadar 0 e-ticaret girişimi olan yerde 2. el e-ticareti girişimlerinin de fazlalaşması hem piyasa hem rekabet açısından daha iyi olacaktır. sadece app olarak bakmayın, bunun müşteri hizmetleri tarafı var, alınan komisyon oranları tarafı var, var da var.

ortalığın kızışması iyidir, appi de inceledim, yapanların ellerine sağlık; daha da iyi olacaktır ileride.

tanım: yeni bir 2. el e-ticaret girişimi.
hesabın var mı? giriş yap