• 21 mart 2016 sabah metrobüse binince ekranda durak ismi yerine göreceğiniz yazıdır.
    ilk gördüğümde kesin dedim ışid is here. e dolayısıyla canlı bomba da here. meğer iett nin sitesini hacklemişler. ama yine de çok rahat olmamak lazım. çok korkuyorum be sözlük..
  • an itibariyle tüm duraklarda görebileceğiniz saçma ve sinir bozucu yazı. şaka gibi cidden.

hayır gelecek durak için de ekber was here yazıyor. sanki yolculuk zincirlikuyu değil de tahtalı köy.
  • acaba erşad nerede diye merak ettiren yazı.
  • sabah sabah internetten güzergah yol bilgisi edinmeye çalışırken sayfalarda karşılaştığım yazı. meğer iett hacklanmiş. neden ekber, çok merak ediyorum doğrusu
  • bunu yapana da engel olamayana da yazıklar olsun. hele ki böyle bir günde. ulan insanlar zaten korka korka biniyor.
  • her durakta ekranda yanıp yanıp sönerek sinir bozan ve zamanlaması hoş olmamış yazı. patlamayız inş ya diye diye bitti tüm yol. engellemeyi bırak, gerçekleştiğinde bunun düzelmesini bile sağlayamıyorlar. salak ülkesi yemin ederim.
  • abi 78m yi bile yazmış link isteyene atarım
  • artk her sabah farklı bir şeye uyanmak alışılageldik oldu toplumca alıştık galiba nasıl bi psikolojideyiz orası tartışılır herkes sağsalim eve dönebilme derdinde insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı kelle koltukta yaşamamalıyız bu kadar gerginlik fazla insanlara
  • ulan bir memleketin "hacker"ı bile vizyonsuz olur mu arkadaş.

elin gavuru ülkenin istihbarat servislerini, devletin stratejik kurumlarını altüst eder, ne kadar bilgi, belge varsa ortaya döker, bizimki de gider iett'yi hekler.

bu ekber kesin knight serverlarında aga party pls diye geziyordur ha.
hesabın var mı? giriş yap