82426 entry daha
  • yarrak gibi bir yerde calisiyorum lan. sıfır sosyal ortam, kadın patron. bitmeyen bitirelemeyen işler. en kötüsü de kadın patron'un bütün ego tatminini benim üzerimde denemesi. altında tek çalışan benim. sürekli bu neden böyle? bu mailde açıklama yapmamışsın, sana bunu söyledigimi hatırlıyorum, çok dikkatsizsin, bugün hangi işleri yaptın. vs vs. o kadar darlıyor ki gün içinde tekme tokat dalasım geliyor kadına. yaklaşık 9 senedir çalısıyorum ama bu işe gireli daha 2 ay olmadı ve şimdiden başka iş aramaya basladım.

en azından işim var diye şükrediyorum ama bazen sikerim anasını diyip istifa edesim geliyor. daha 33 yaşındayım ve emekli olursam ne kadar maaş alırım diye düşünüyorum çoğu zaman. hayat her türlü zor amk

edit: baska is buldum ve bastim istifayi!
  • verdiğim sözleri tutamamaktan çok korkuyorum.
  • eşimi çok özlüyorum. akşamları çok yorgun oluyor, oturduğu yerde de sızıp kalıyor. çok yalnızım. aynı zamanda çok yoruluyorum. desteğine, yanımda olmasına ihtiyacım var. o ise 4 günlük çok tatilini başka şekilde, bizden uzakta değerlendirmeyi planlıyor. gitme dedim ama neden gitmesini istemediğimi anlamıyor, ya da anlamazdan geliyor.
  • çok kızdığım şeylerden çok korkar oldum
  • değişik zaman dilimlerinden geçiyorum. iyi miyim kötü müyüm hiç bilmiyorum tek bildiğim şu eğer 3-4 ayı atlatırsam sanki herşey düzene girecekmiş gibi geliyor. biliyorum bazen kendimi kandırmak istiyorum ama olsun hayal etmek gibi birşey sonuçta.

bu arada bir çok film sahneside var ya başrol çok yoğun bir cadde de durur ve insanlar yanından akar gider. şuan bu anı o kadar iyi yaşıyorum ki.
  • şuan 38.3 derece ateşim, 29 yaşım, geleceğe olan güvensizliğim ve tüm kötülüklerden uzak olduğum en sevdiğim dünyaya dalıyorum. harry potter serisini izliyorum. en mutsuz en hasta en umutsuz zamanlarımda yanımda olan dünyada kaybolmak istiyorum.

mcgonagal: bu kadar önemli birşeyi hagride emanet etmek güvenli mi?

dumbledore: hagride hayatim pahasina güvenirim.

aradığınız eysokeye bir süre daha ulasamayacaksınız.
  • keşke mutsuz olmayı bilsem sözlük.böyle haa iyi ben mutsuzum deyip öyle yaşamayı kabullensem. ilk defa bu mutsuzluktan çıkış yolunu bulamıyorum.gerizekalı olsam, gerizekalı insanlara tahammülüm artar ya da tahammül etmek zorunda kalmam. çare gerizekalı olmak da işte bana yakışmaz.
  • ülke elden gitti. belki de bundan sonra başka hiçbir şeye dertlenemeyecek kadar kötü günler bekliyor bizi. fakat ben hala senin derdindeyim. aşık olunan insanın ellerinden kayması, bir başkasıyla evlenip gitmesi ne zormuş allah'ım! bir acı normalde gün geçtikçe şiddetini yitirir dimi. aksine! takvimden düşen her gün benim içimdeki ateşi daha da harlıyor. faruk nafiz, han duvarları'nda şöyle demişti; "bahar seninle kolkola gelmeycekse gelmesin". ben sensiz birinci baharımı geçiriyorum. ne çok seviyormuşum seni. keşke bir defa olsun cesaret edip de bunu sana söyleyebilse idim. belki şimdi sarılıp uyuduğun kadın, o güzel gözlerinle odaklandığın yüz ben olabilirdim. buna nasıl alışacağım ben...

ayaklar uzaklaştı, bedenler ise farklı bedenlerin yanında ama bakışlar baki kaldı. ne diyeyim, bir gün çocuğunun başını okşamak nasip olmasın bana.
  • eee tamam yeter. her başlığa yazıcan mı.... bi git başka meşgale bul kendime diyo muyum? .

şu an diyorum....
  • gardıropunu aç bak.
    diyarbakır'dan gelmiş,
    çiçekli bi yazma!
    çok seversin,
    biliyorum,
    biliyorsun,
    beni, unutama...
191721 entry daha
hesabın var mı? giriş yap