• engelli canlar dernegi, encander, bunyesinde engelli ve hasta yaklasik 500 kedi ve kopege sahip cikarak bakim gosteren ve tamamen bagislarla yuruyen bir dernek. 170 bin liralik mama borcu yuzunden mamasiz kalmislar. eksi sozluk olarak 3 5 demeden yapacağımız bagislarla bu borcu kapatamazsak ayibimiz olsun.

https://linktr.ee/…bftapyn2ros3jreuavfh0pvw6ahagexo

(bkz: up)
  • destek olacağım kampanya.
  • (bkz: encander)
  • 170,000 tl mama borcu nasıl yapılır yahu?

başlığı açanın sözüne uyup "aman bu ayıp sözlüğün başına kalmasın" diye borcu kapatacak olsak birkaç ay sonra "yaa bizim mama borcu bu sefer de 200k tl oldu dostlar, haydi canlar için el eleee" deneceği o kadar belli ki.

kimse yardım paralarını çalıyor demiyorum, ancak o paraya o kadar hayvan çok uzun süre düzgün beslenebilir. gönüllüler, manikürüm bozulur demeden yal yapmaya başlayın derim. kaplara mama dökmekten biraz daha çetrefillidir, ama %100 çalışır.

ha, bu arada buyurun; bu da geçen şubat'tan bir başlık: encander'e 56 bin lira elektirik faturası gelmesi

kimseyi töhmet altında bırakamam, ama ortada sağlam bir işbilmezlik olduğu o kadar belli ki.

edit nedeni: canım sözlüğümün türk lirası işaretini tanımayıp yerine soru işareti çakması.
  • bayram tatili oncesi borcun kapanmasi onem arzetmekte yoksa mamasiz kalacaklar bayramda bu engelli bebisler.

o sebeple

(bkz: up up up)
  • 2 engelli patiye bakıyorum ben de. çocuklarım temiz çocuklar olmasına ve ameliyat süreçlerinin üzerinden bayağı geçmesine rağmen halen totalde 1k masrafları oluyor, o yüzden o kadar tutmaz demeyin bence.
hesabın var mı? giriş yap