• garip ve akıl dışı açıklamalarıyla gündeme gelen mehmet uçum adlı cumhurbaşkanı başdanışmanının hezeyanıdır.

“iletişim başkanı'na 'hesap verecek' demek, devletten hesap sormaktır”

link

birisi buna, yanında hizmet ettiği kitlenin 1990'larda devlete ''kafir devlet hesap verecek!'' diyerek baş kaldırdığını hatırlatsın. malum şahsı allah yerine koymaları yetmedi, şimdi de allah'ın oğullarını mı üretiyor bu adamlar? ne rezil ifadedir bu?
  • devleti de eleştirirsin, fahrettini de, tayyipi de...
    devlet kutsal değildir, insanların kurduğu bir organizasyondur. devlet pttdir, sgkdır, bağ-kur`dur. bu kurumlar ne kadar kutsalsa devlet de o kadar kutsaldır.
  • niye devlete hesap sorulamıyor mu denecek zırva.

devlet görevi yapan kişiler zaten hesap verme taahhütünde bulunmuş oluyorlar.

bir de bu adama hukuk diploması vermişler, kendisine vekalet verenlere acıdım.
  • şaşırılmasına şaşırıyorum. lan 18,5 yıldır akp'li olmamak suçundan hem atayız hem teröriz ilan edilen milyon var bu ülkede.
  • bakz: devlet bey diyeceksin!
  • "iletişim başkanlığı bu devletin bir kurumudur." demiş uçurum adlı arkadaş.
    yani bu yüzden eleştirmemeliymişiz. ya da eleştiremezmişiz. yani devletin kurumu olduğu için. altun da devlet kurumunda olduğu için. sonuç? hiçbir memuru eleştiremeyiz.
    ulan iyiymiş aslında. eleştirilemeyeceğimi bilsem kpss'ye girerdim. dokunulmazlık gibi bir şey veriyormuş.
  • devlet tanrı olmadığı, tanrı olsa bile eleştri yapacağımız için yine dini sömürü yapan bir meczubun açıklamasıdır.
  • "bu arkadaş ne yapmak, nereye varmak istemektedir?" deyu zıplamasın şimdi.

tanım : saçma sapan bir ağız sıçmığı.
  • bunlar dinsiz allahsız insanlar,

burada kutsanacak biri varsa oda halktır.

senin maaşını verir, hatta yetmez 4 maaş verir, altına araba alır hemde mercedes s kasa, saraylarda yaşamana imkan tanır, daha yazsak neler neler
  • bir şey farkettim, ülkede ne çok danışman varmış arkadaş.
    (bkz: başdanışman)
hesabın var mı? giriş yap