• zenginlik başka şey. sen ben olsak ölürüz amk
  • fatih terim'in, "koronavirüs oldum" şeklinde kamuoyuna yalan söylemesini gerektirecek ne var acaba? iyice deli ettiniz kendinizi mal değneği dangalaklar.

edit: kaynağı bile doğru düzgün belirli olmayan bir haberi aileler, kulüp, avukat vs. yalanladı ancak sanki fatih terim, "5. günde iyileştim" tarzı bir açıklama yapmış gibi davranan, yazan tipler mesaj atmasın çünkü bilinçli orospu çocukluğuna tahammül edemiyorum.
  • fatih terimin hicbir zaman hasta olduguna inanmadigim icin 5 gunde iyilesmesi (!) normal. birilerine sozde ders vermek istediler, kizi cikip bela mela okudu. tiyatroydu oynandi bitti.

edit: 5 günde iyileştiği haberi yalanmis. ben de fanatik orospu cocugunun tekiymisim. cok saygili terim fanlari ne ana biraktilar ne baci bende. ulan adama ne ölsün dedim ne de oh olsun dedim. sadece hasta olduguna inanmadigimi belirttigim bir gorusum yuzunden yemedigim kufur kalmamis. kendinize gelin gerizekalilar.
  • geçmiş olsun, darısı tüm hastaların başına dediğim.
  • "ey para sen nelere kadirsin" dediğim durumdur.
  • adamın arkasında 30 milyon galatasaraylının duası ve manevi gücü var. zoruna gidenin bir tarafına gitsin.
  • aklıma da gelmedi değil, fatih terim' in de şenol güneş'in çakma olarak kafaya dikiş artırması gibi, maçları oynatanlara ders vermek için çakma corana olması. sonuc olarak devlat hastanedinden alınan raporların yayınlanması gerekiyor. dikkat ederseniz terim' de güneş'le aynı hastaneye gitti. var bu işte bir iş.
  • yahu adam hasta değildi ki zaten. yalancı pozitiflik denen olay var bunda. adamların işi gücü algı yönetimi, mağduriyet yaratmak, şaibe.
  • kızı açıkladı sonuçlar gelmedi diye, başlığı ne ara attınız
  • şimdi burada 5 günde nasıl iyileşti komplo falan diyenler, sizin düşündüğünüzü onlar düşünmedi dimi. amma saçmalanıyor bazen. adam belli ki daha önceden kapmış virüsü. şunu da söyleyeyim kızını da hiç bir zaman etmiyorum. kimsenin kimseye bela okumaya hakkı yok. ayrıca bu dünyada bir tek onun babası bu hastalığa yakalanmıyor. öyleyse herkes birbirine bela okusun ayıptır.
hesabın var mı? giriş yap