• bunların hamburgerine halen “eşsiz, güzel” diyen insanlar, eğer reklam amaçlı değil de gerçekten bu şekilde düşünüyorlarsa umarım ölmeden önce gerçekten güzel bir yemek yerler. sanırım çocukluklarından beri saman ve dayak (kafaya çalışılmış) yemişler o sebeple tat alma, analiz, karşılaştırma yetilerinden yoksunlar. detaylı anlatım için #162944629
  • paris'ten bildiriyorum, hamburger+patates+bira 20 euro, denenmeli.
  • daha önce belçika - antwerp'te denedim. arkadaşlarım "dünyanın en iyi hamburgeri" diye ısrar etti ama yediğim sıradan bir hamburger. istanbul'da çok daha iyi hamburger yedim açıkçası. ayrıca fiyat olarak da bir tık pahalı gelmişti - genel dışarıda yenecek bir yemeğe nazaran - türkiye pazarına girdiklerinde fiyatlarını merak ediyorum açıkçası.
  • almanya'da iken yemiştim, güzeldi, ama wow dedirten bir hamburger değildi. neden bu kadar popüler olduğunu anlamakta zorlanıyorum
  • son derece ortalama bir ev burgeri, patatesleri fena değil. nasıl bu kadar abartılmış anlayamıyorum. bizim butik burgerciler ezer geçer. neyse en azından bi balonu daha söndürmüş olduk.
  • son zamanlarda türkiye'de şube açacağını duyduğum amerika'nın en sevilen fast food markası.ben bunu borsada bir spekülasyon olarak anlıyorum.o markayı buraya getirecek tek bir firma var o da malûm.

şahsi fikrim olmayacağı yönünde; çünkü yerindeki fiyatları oraya göre bile pahalı.ortalama 15-20$ civarı.buraya gelene kadar 30$'ı rahat bulur.bu da ortalama bir hamburger menüsüne en düşük fiyatla 800 tl.
  • ilk tanistigimda etkilenmistim ama artik siradan gelen fastfood burgerci
  • bu orospu çocuklarından ilk kez yeme tecrübesi yaşadım. menüye bakınca bi pahalı geldi ama ben bugüne kadar fast food yememişim onu anladım. allahım o nasıl bir patates? burgeri de nefisti. etinin dışı hafif çıtır içi sulu sulu. uzun zamandır bir yemek bu kadar aklımı almamıştı.

tr'de burgeri övülen hiçbir yerde bu kadar iyisini yememiştim.
hesabın var mı? giriş yap