• yendiği dönemki form durumları da düşünülürse schalke 04'tür sanırım. ne de olsa avrupa fatihi.

edit: başlığın altına yazılan uzun uzun laf sokmaları ve savunmaları görünce galatasaray'ın çok daha büyük deplasman zaferleri mi vardı acaba dedim bir an. ama sonra hatırladım: gerçekleri tarih yazar ve tarihte schalke 04 yazıyor.

edit 2: trol diyen sevgili renktaşlarım, siz keşke kendinizi üzüp önceki yazdıklarıma baksanız, trol müyüm değil miyim sonra karar verseniz.
  • koyu bir fenerbahçe taraftarıyım.
    galatasaray’dan da beşiktaş’tan da zerre hazzetmiyorum.
    aga be... bu tineri ne olur çekmeyin.
    biz ki konu avrupa olunca, galatasaray karşısında önümüzü ilikliyor arkamızı dönmeden geri geri odadan çıkıyoruz.
    siz kimsiniz olm ??
  • deplasmanda bir tek portoyu yenmis tinerciler cosmus yine. juventus mu desek, manu (arifin manuya attigi gol) mu desek ya da hangisini saysak bilemedim.
  • (bkz: 18 temmuz 1997 beşiktaş galatasaray maçı)

tinerciye not : len köfte hadi bak deplasman takımı olarak en iyi gene sizi yaptım. kib.bye
  • kompleksli bir tinercinin açtığı başlığa konu olan takım. git 2 maçta 6 puanı kutla olm, neyin peşindesin? "doğru lan, beşiktaş avrupa'da galatasaray'dan daha başarılı o zaman" falan dememizi mi bekliyorsun? buna kendin inanacak mısın?
  • oldum olası ş.liginde deplasmanda pek iyi sonuçlar aldığımızı hatırlamam ama schalke, dortmund ve hertha berlin galibiyetleri önemliydi.
    ş.liginde deplasman galibiyeti içeride puan kaybı yaşayınca çok değerli olmuyor. beşiktaş geçen sezon bu acıyı tattı.
    önemli olan içeride 9 puan yapmak. bugüne kadar içeride 9 puan alıp gruptan çıkamayan takım olmadı şampiyonlar ligi tarihinde. tabi 2 takımın üst tura çıktığı 32 takımlı dönemleri kastediyorum.
  • bir fener taraftarı siz kimsiniz demiş? bilader biz deplasmanda chelsea, napoli, porto, manchester united'ı yenmiş takımın taraftarıyız. sen vardar'dan kaç yemiştin deplasmanda, tarafsız hakem ile?
  • daha sahaya seyirci girmeden hemen soyunma odalarina kacan gslilere söylenen laf. kari gibi kacmalarida besiktas seyircisini kişkirtmistir..(not: baslik sahibi kacmis)
  • himmetsporluları can evlerinden vuran bir konu. şuraya yazabilecekleri bir tane büyük takım yok. ama olsun sizin uefa kupanız var. 17 sene önce kazanılan kupa.

avrupa'da önlerini ilikliyorlarmış.*
    östersqwqwfdefnndss*

edit: harbiden komedisiniz lan, ev sahibi olarak oynadıkları almanya'daki juventus maçı ile tarafsız sahada berabere kaldıkları arsenal'i yazmışlar.*
hesabın var mı? giriş yap