• adamın adı haydar sa senin de adın ege ise ne sorun var burada???

halbuki sen ikcı olarak yerini bilip haydar bey bize iki kahve deseydin o da tabi ki ege bey her zaman istediğiniz gibi kahvenizi şekersiz yaptım diyebilirdi...

edit: gelen mesajlardan anladığım kadarıyla adam trollmüş ben de prim vermişim... ( ay bu ilk editimdi çok heyecanlı)

edit2: gelen diğer mesajlardan da anladığım kadarıyla haydar da trollmüş...
    hem haydar severlerden, hem ege severlerden tek tek özür diliyorum...
  • kofti uzmana hak ettiğini veren mavi yakalı sözüdür.
  • insan kaynakları uzmanı eğer çaycıya siz diye hitap ediyorsa o da siz diye hitap etmek zorundadır. yok çaycıya senli benli konuşuyorsa çaycı da senli benli konuşmakta haklıdır, özgürdür.
  • çaycı olan birisini aşağılamam diyip de bulunduğu yeri bilmesi gerekiyor demek aslında aşağılamak oluyor.
    insanoğlunun şunu anlaması gerek herkes sıradan ve eşit. bulunduğu yeri bilmesi gereken kişi var ise bu da her birey için geçerlidir. ayrıca bir kişi size sen diye hitap ederse kimseye rezil olmazsınız telaş yapmaya gerek yok.
    insan ilişkilerinde rahatsız olunan birşey var ise bunu önce o kişiyle fırsat yakalayıp paylaşıp çözüm üretmek gerekir, başlık açmak değil
  • işverenim bana bile bazen “sen” diye yada “abi” diye hitap ediyorlar. daha rahatsız etmedi. sen kim köpek? patron rahatsız olmuyorken sen rahatsız oluyorsun?
  • çalışanıyla “haydar bize iki kavhe getirir misin, biri az şekerli, biri sade olsun.” şeklinde konuşan bir kişinin beyanı, geçiniz.
  • ik'dan sonrasını okumadım, siz de okumayın.
  • ik uzmanını sike takmayan ofis hizmetleri departman müdürü şahıstır.
  • kimse kusura bakmasın ama devlet özel fark etmez çaycıdaki taşak kimsede olmadığı için "sen" diye hitap etmesini geçtim "naber lan dürrük ?" dese efendi gibi cevap vermek icap eder.
hesabın var mı? giriş yap