• türkiye'de olsa bebeğin psikolojisinde bozulma olmadığı ya da olay esnasında bebeğin direnmediği dolayısı ile olayda bebeğin rızası olduğu ve sanığın mahkeme esnasında iyi halinden dolayı beraat kararı çıkma olasılığı yüksek olurdu.
  • "onlar hristiyan ve çocuklara tecavüz ediyor, dolayısıyla bizim etmemizde de bir problem yok" iddiasına örnek teşkil eden entryler içeren bir başlık. evet, bizde olan tecavuzler artık problem değil, tebrikler chainard.
  • chainard adlı yazarın ingiltere'ye yerleşme kararı almasını müteakiben cinsel yönelimi hakkında yaptığı araştırma sonucu bulduğu haber derlemesi...

kendi ümmetinin yaptıklarını görmeyip yabancıların elle sayılır örnekleriyle ümmetini haklı çıkarmaya mı çalışıyor anlayamadım ama kendi kapısının önünü temizlemeden sokak kirli deme hakkı yok gibi geliyor bana...
  • bir adet kendi açtığı başlığın ikinci entrysini de giren ezik forum gerizekalısı barındıran haberdir.

ulan bir öğrenemediniz amına koyayım şu olayları yarıştırmamayı. he amına koyayım ingilterede de olmuş o zaman meşru öyle mi.

ingilterede bunu hastalıklı insanlar yaparken, islamı öne sürerek insanlara işkence eden milyonlar var karşımızda yarıştırmaksa bir de böyle yarıştır pezevenk. ben öyle link link vermem çünkü senin beyninin alabileceğinden fazla o haberler. aç da ışid'in yaptıklarını oku. bazuka ile vurulan çocuğu da dinle savunsana lan. göstersene ingiltere de yapıyor nasılsa diye. nolur lan nolur bir de şu iranda taşlanan hamile kadını ama zina yapmış haktır diye suçlu bul şimdi.

sizi gördükçe insanlığımdan iğreniyorum. şimdi bana da aklınca bir cevap yazacaksın çünkü bir forum denyosusun. ama şimdiden söyleyeyim yazacağın cevap götüne girsin.

ortaya attım bu yazılanları da ha bir kişiye yönelik değil yani. yersen.
  • böyle böyle kendini de inandiracaksin pedofilinin normal olduguna. zihnin devamli bu eksende dönüyor, devamlı bu tip entryler giriyorsun. ekran görüntüsü aldığında köşede unuttuğun xhamster linki de unutulmadı. umarım o arada da bu pedofili temalı entryleri girmiyordun.

tanim: meşru hale getirilmek istenen ama gelmeyecek sapkinlik.
  • sapıklıktır. sapık her yerde vardır, ona kimsenin lafı yok. ingiltere'deki çocuk tecavüzcüsü müebbet alıyor, bunu duyan insanlar dehşete düşüyor. burada ne oluyor? yedi yıl tecavüz edilen çocuğun annesi bile "çocuğum suçlu" diyebiliyor. bizim şikayet ettiğimiz münferit sapıklar değil, onlar bin yıllardır hep vardı ve maalesef hep olacaklar. bizim şikayetimiz koca bir memleketin bu sapıkları aklayabilecek derecede sapık olması.
  • ingiltere'de insanların bu tür sapıklıkları akıl almaz bulup cezasını verdiğini görmemi sağladığı için bilgiyi paylaşan suser'e teşekkür ediyorum. şahsen ülkemizde yaşanan olayları gördükçe bebeğe tecavüzün gayet sıradan olduğunu, hatta annesinin bile olayı geçiştirebilecek kadar durumu kanıksadığını düşünüyordum. demek ki öyle değilmiş, medeni insan için bebeğe tecavüz yanlış bir şeymiş. aydınlatıcı bir bilgi.
  • bir sapkınlık belirtisidir evet. bununla ilgili haberlerin takibini yapıp arşivlemek de bambaşka bir sapkınlık belirtisi olsa gerek...
  • ahahah, koskoca bir şehrin "biz onu aramızda hallettik" diye onlarca kişi tarafından tecavüze uğrayan bebeği (evet bebek!) sakladığı ülkenin mücahidine dert olmuş.
    ingilizler çözer kendi dertlerini annem, sen bira ve cinsellikten başka derdi tasası olmayan milyonları hallet de öyle gel.
hesabın var mı? giriş yap