14669 entry daha
  • yalan hayatlarımızı paylaşma duvarı. benim için özeti budur
  • sanırım artık dating uygulaması olarak kullanılıyor. yıllar sonra ilk defa bir gireyim dedim. hesabı açtığım gün benimle aynı üniversitede okuduğunu beyan eden biri 10 tane fotoğrafını atıp beni beğeniyor musun yazdı. hesaba baktım, gayet normal bir hesap. ya sosyal medya insanların etik ve ahlaki değerlerini gerçekten bozdu ya da günümüzün normali bu artık, z kuşağı böyle ilişki kuruyor. bilmiyorum, hayatımda daha absürt bir şey yaşamadım. ınstagram bu haldeyse tiktok'u düşünemiyorum bile.
  • dönem dönem garabet gelince sildiğim uygulama. en son sildiğimde 4 aydır falan kapalıydı. hele ki yapabiliyorsanız, iş çevrenizi olabildiğince az eklemekte fayda var.

misal e-posta göndermiş, tamam hani gördüm de ama cevap için çok acelesi de olmayan bir mevzu. haftasonu rastgele bir anlık atıyorsun ve hop mesaj:

“vaaaay maillerimize dönüş yapma ama buradan da çıkmıyorsun. ;)”

öyle zırt pırt hikaye atan biri değilim ki onda da gayet normal manzarasıydı kedisiydi falan. en son fotoğrafımı 4 ay önce, ondan bir öncekini de geçen sene paylaşmışım zaten. hadi hepsini geçtim, linkedin'den işle ilgili bir mesaj atıp da dönüş alamayınca tanımasa bile instagram'dan ekleyip mesaj gönderen bile gördüm çok şükür.
  • ne biçim bir illet bu? bi girdin mi çıkamıyorsun gerçekten.
  • reklamlar son zamanda coştu. bırakmam an meselesi.
    %5 arkadaşlarımın içeriğini görûyorum, %95 reklam. iğrenç bir mecra oldu çıktı. reklam kusacağım.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap