2414 entry daha
  • ben gercekten anlamiyorum. niye sadece hintliler geliyor bu ulkeye. simdi bu yazdiklarimdan gocmen dusmani oldugum cikarilmasin aksine savunurum cunku kendim de oyleyim. ama sadece bir ulkeden alirsan iste ona karsi cikarim. cunku hintliler birlesip diger yeni gelen yabanci gocmenlere baski uyguluyor, ise girmesini engelliyor, icten ice ayrimcilik uyguluyor. allahtan amerika bu hintlilere kota koyuyor da fazla gormuyoruz buralarda. akilli devletin hali baska abi.
  • hiç güleceğim yoktu, alemsiniz. q7'a binmeyi, 6 odalı 8 banyolu tahta evlerde yaşamayı “süper hayat” sananlar olduğunu gördüm, iyi geldi.

daha önce avrupa'da yaşamamış ve para sıkıntısı çekmiş insanların ayılıp, bayıldıkları ülke. diğerleri kaçarak uzaklaşmanın planlarını yapıyor.
  • şaka maka kolaylığıyla kafam konfetiler patlatan ülke kendisi. illaki toronto ya da vancouver gibi yerlerde yaşama derdim de yok açıkçası. calgary uygun gibi duruyor masraflar açısından.

şaka maka ingilizceyi halletmem için işaretler geliyor. bir fırsat çıkacağını düşünüyordum. bu sene ingilizceyi halledip kesinlikle vize başvurusu yapacağım ülkedir. umarım olur da rahatlarız.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap