• x'te dolanırken eşref larsen adında bir x kullanıcısının yazı dizini dikkatimi çekti.

eşref larsen adlı x kullanıcısı, ömür törpüsü tiktok'ta yayın açan karagül isimli şahsın, çocuklarına hiç iyi davranmadığını ve cehalet döneminden kalma hareketlerle çocuğu kanlar içerisindeyken bile yayına devam ettiğini videolarla halkın vicdanına sunmuş.

mezhep ayrımıyla alakalı da iğrenç bir düşünce yapısı var, daha ne konuştuğunu bilmeyen bu tiplerin derhal rehabilite edilmesi gerektiğini düşünmekteyim.
    ambulansı aradığını söyleyip yayında devam ediyor. x

ambulansı aradığını söylüyor çocuk kanlar içinde yayın açmış! x

çocuğu banyoya artık kilitlenmek istemediğini söylüyor. x

ve daha nicesi, şok olduğum bir cehalet!

konuyla alakalı cumhurbaşkanlığı dijital medya koordinatörü açıklama yapmış. x
  • çocuklara acıdım. derhal korumaya alınmalılar.
  • verin müebbet hapis böyle oruspulara. amk ülkesinde herkes anne baba olmamalı arkadaş. devlet buna bir çare bulmalı. böyle kahbeleri kısırlaştırmalı.
  • neyseki çocuklar elinden alınmış.

tanım: çeşitli şekillerde canını acıtma isteği uyandıran bir tiktoker'ın çocuklarına yaptığı eziyet.
  • el kadar çocuk başından yaralanmış, bu eleman da ambulans çağırmış. böyle durumda olunca insan ambulans çağırmak yerine çocuğu kaptığı gibi aşağı iner yoldan geçen ilk arabayı durdurur hastaneye yetiştirir.
  • neden aklı bir başında bir insan bu kadını izler ? neden ya manyak mısınız siz ? anlamıyorum, aklım almıyor benim . sen nasıl bir insansın ,nasıl bir annesin . allah senin belanı versin . yazık o çocuklara :(((
  • ne kadın ne de çocuk umurumda değil, kültürle de alakası yok. bu bildiğin genetik aktarım.

bu kevaşenin anası da böyleydi, çocukları da gaspçı, hırsız, insana ve hayvanlara şiddet uygulayan vandallar olacak.

hayatları boyunca ülkeye devlete bir kuruş katkıları olmadığı gibi ambulansları, devlet hastanelerini, devlet okullarını bu ve bunun gibilerin çocukları işgal ediyor, dibini görene kadar da faydalanıyor.

tahmin edin bu masrafları kimler karşılıyor?? sosyal devlet çalışıp vergi ödeyenler için enayiliktir.
  • boynunda kocaman bi dövme mi var, yanlış mi gördüm.
  • (bkz: malum ırk sorunu)

27 tane doğurunca sevgi azalıyor sanırım, diğer insanlar kadar duygusal bakamıyorlar çocuklarına.
hesabın var mı? giriş yap