• dün akşam afm istinye park'ın imax salonunda ön gösterimini izlediğim görsel şölen... özellikle temel'in maymununu 3 boyutlu olarak yeniden tasarlayan ekibi tebrik etmek istiyorum. ben böyle bir şey görmedim...

yalnız belirtmek zorundayım ki film görsel olarak çok başarılıydı belki ama senaryosu zayıftı ve klişelerle doluydu.
  • oha diyorum muhteşemdi. çaydanlık resmen benim omzumdaydı yaa.
  • gala sonrası george lucas film için şöyle demiştir:

"kandemir gerçekten inanılmaz bir iş çıkarmış... bu film yeni star wars olur."
  • sürpriz finali muhteşem ve akıl doluydu. ben de diyorum bu taksici ali neden film boyunca kahveye girmiyor.

--- spoiler ---
    çaydanlık ibne oluyor
    --- spoiler ---
  • erkan can'ın o kızılımsı kestane saç rengini gerçeğinden daha iyi perdeye aktarmış olan sinema dene... bi dakka lan, adam önümde oturuyormuş...
  • capacity de kesinlikle izlenmemesi gereken film. gözlük yerine tesbih verdiler. paramı geri istediğimde ise "biz karşının sinamasıyız abi burayı pek iyi bilmiyoduk zaten" dediler.
  • uzan yıllar sonra gelen muhteşem final bölümü ile açıkçası mest oldum. tam bir şaheserdi. film çıkışında, millete ders verelim, manalı sözler söyleyebilelim, güldürürken düşündürebilelim diye direksiyon dağıtılması da çok güzel bir jest oldu.
  • istinye park 5. salonda oynatiliyor lakin sahne çok karanlık gibiydi, imax'e şikayet mektubu attım!
    bence cinebonus xpand olarak izlenmesi daha iyi olur. hem altyazıymış 3d'yi etkiliyormuş derdi de yok.
  • taksinin modifiye edilmesi bol aksiyonlu sahnelere hareket getirmiş. night at the museum ' dan tanıdığımız maymun da çaydanlık için gayet uygun bir seçimdi. müzevir müzeyyen performansından hiçbir şey kaybetmeyip stallone 'ye taş çıkardı, tebrik ederim. çekim öncesi üç ayını harlem 'de geçirmesinin büyük etkisi olmalı. eleştireceğim nokta ise annem annem, djemba djemba 'dan arak. bu yüzden filmin yarısında sıçtım.
hesabın var mı? giriş yap