18567 entry daha
  • dayı demirsken 11. dakikada kaleye vurmak yerine icardi'ye çıkarsa hat-trick yapacak olan aslan yeleli dünya starı.

bu maçta bencillik ön plana çıktı takımda, buna rağmen icardi'nin goleyazması sevindirici, böyle devam allah'ın aslanı.
  • hagiden sonra bu ulkeye gelmis damga vuran en buyuk oyuncu

düşün fenerli bir çocuk bile icardi sevinci yapıyor

böyle bir etkiyi ne alex ne talisca ne mario gomez başaramadı

adam resmen rock star gibi

her maç önü tüm çocuklar onun peşinde

ki haksız değiller

tüm galatasaray seyircisini duygusal top etmeye başladı *

seni resmen seviyorum ve sana sapıkça duygular besliyorum

(bkz: aşkın olayım)
  • sapıklaşmayın beyler. fakat müthiş sempatik ve alçak gönüllü bir oyuncu bu haliyle gönülleri fethetmiştir ama demeyi sevmem ama;
    hagi’yi unutturması için en az 4 sene peşpeşe şampiyonluk + uefa kupası + süper kupa getiren takımda oynaması lazım ki egale etsin.
    o hagi ki agresif olmasına rağmen olmadık yerlerde olmadık golleriyle aslanı kanatlandırmayı başarmıştır.
  • bir adamdan ırz düşmanı olarak övgüyle bahsedemezsin, münferit de değil pek çok defa gördüğüm için yazıyorum, ırz düşmanlığı övgü olarak kullanılabilir bir tabir değil.

mideniz bulanmıyorsa amenna ama ne zaman peydah oldu bunlar bilmiyorum kendi jenerasyonumdan olmadıklarına eminim.

" euehue adam ırz düşmanı ya, anamızı, bacımızı saklayalım" falan mı diyorsunuz birbirinize?

bunun dışında çok saygısız bir adam bence. sporcu ahlakı olduğunu da düşünmüyorum, kafası eser tatile gider,milkshake içer maç izler, arkadaşları antrenman yapar bu antrenmana çıkmaz,siz yine övün şişirin tabi ama muslera var mesela sporcu, duruşu da öyle.bir gün bir maça sallanarak, isteksiz, önemsemez bir tavırla çıktığını görmedim ben fenerbahçeliyim bu arada.

sahada yürüyen topa çıkmayan bir zahmet önündeki topa bile koşmayan suratında oynadığı oyunu zerre umursamadığı ve saygı duymadığı belli olan bir adam,saha dışında yaptıklarıyla konuşulan, hasbelkader kendisini arkasında besleyen barış alper,mertens,demirbay gibi adamlar sayesinde parlatan overrated herif bu ya.
  • kendinize gelin beyler, hagi'yle kıyaslanması için daha çok fırın ekmek yemesi lazım. bayern'e panenka penaltısıyla olmaz o işler. seneye cl'de takımı acayip yerlere getirir o zaman oturur düşünürüz.
  • ciddi sipastik kaynıyor başlık. bugün sahanın en kötüsüydü diyeni mi ararsın, gol harici yok diyeni mi ararsın.

arkadaşlar, kusura bakmayın da... size bir bok fikriniz olmayan futbol konusunda, yorum yapma şansı veren anayasal haklarınızı basan yazıcıyı sikeyim ben.

bugün adana defansını aldı aldı alakasız yerlere götürdü adam. bu kadar bindiren, şut çeken takım bu adam sayesinde alan buldu.

osuruktan ya tutarsa şutu atmaktansa önü kapandığında top saklarmış gibi yapıp defansı üstüne çekerek pas çıkardı.

pozisyonu tam hatırlmıyorum ama önünde adam topa vursun diye defansı bile perdeledi lan adam.

size bu adamın oynadığı oyun fazla. ciddi diyorum bak, idrak edecek kafa yok.

futbol dediğiniz oyun toptan ibaret değil.
  • galatasaray en klas golleri atsin, oyunu domine etsin isterse topla oynama yüzde 99a 0 olsun 1000 tane pas yapsin. bu adam bos kaleyede olsa gol atmazsa benim icin o mac eksik olur.
  • 26 nisan 2024 adana demirspor galatasaray maçında yine 1 gol sıkıştırdı. şu an gol kralı konumunda, umarım sezonu hem gol kralı tamamlar hem de şampiyon olarak tamamlarız.
  • şampiyonluk modundayız diye dişini sıkıyor gibi. barış alper'in veremediği, diğerlerininse bilerek vermediği paslar yüzünden 26 nisan 2024 adana demirspor galatasaray maçı'nda gözüme acayip batan şekilde toplu hücumlarda ceza sahası içindeki pozisyon takibini bırakmış gibi geldi. çünkü topun ona maç boyunca 1-2 defadan fazla gelmeyeceğini artık kanıksamış. hareketlenip pası vaktinde alamayınca öylece duruyor artık, çünkü biliyor ki top o saatten sonra ya rakibe çarpacak ya da başkasına atılacak.
245 entry daha
hesabın var mı? giriş yap