• yıllar önce izlediğim ve bende hala etkisi geçmeyen "ada" adlı oyunun başrol oyuncusu tiyatrocu.oyundaki performansına dayanarak birgün mutlaka keşfedileceğini yıllardır beklediğim, umduğum oyuncu.
  • bir zamanlar anadolu'danın yalnız ve güzel doktoru. *
  • bir zamanlar anadolu' da filminde "doktor" rolüyle karşımıza çıkan,
    ve bence pek güzel döktüren,
    sıkıntılı, sessiz ve bir o kadar da gizemli bir oyunculuk sergileyen tiyatrocu, oyuncu...

...: ve kesinlikle iyi bakan, bakışı ile kamerayı kavrayan oyuncu..
  • oldukca iyi bir oyuncuymus. tek filmde oynasa kafidir ama bir zamanlar anadolu'daki hal ve gidisatini surdurecekse hic durmasin daha cok oynasin.
  • bugün,
    "öyle bir geçer zaman ki" dizisinde, cemile karakterine "aşk" dolu, öyle naif ve öyle güzel bakmış, arif isimli -eski militan- bir solcu abiyi canlandıran oyuncudur...

güzel sesli adamdır.

sevdiği kadına,
    güzel bakan adamdır...
  • soğuk insan izlenimi veriyor.
    lakin msü'de izlediğim söyleşinde öyle olmadını gördüm. azıcık şaşkın, lakin ne dediğini çok iyi biliyor.
    o kulakları duyuyor, ne dediğini.
    bugün evrensel'de röportajını okuyunca iyice pekişti bu his.

http://evrensel.net/news.php?id=16552
  • insan olsa konuşmazdı dediğim adamlardandır. biraz daha konuşursa ülke genelinde aşk yüzünden ölenler olurmuş gibi geliyor. üstelik sesi güzel kendi çirkin de değil. panik yapmaya gerek var bence. doğru mu? doğru inşallah.
  • burnundan sürekli çıkan düdüklü tencere sesi bile herifin sempatikliğini engelleyemiyo. sevdiğimiz bi abimiz.
  • bir yerlerde bir dostoyevski rolü olsa, mutlaka bu adam oynamalı. benzetiyorum galiba.
  • son dönemin en iyi oyuncularından. adam aynı zamanda tiyatrocuymuş ve birçok da oyun yönetmiş. bir sürü de tv dizisinde oynamış daha önceleri. az önce vikipedi'den baktım da öğrendim bunları. halbuki ben onu parmaklıklar ardında dizisi ile tanıdım. her hafta salı akşamları eve geldiğimde evde annemi o diziyi izlerken bulurdum(son sezonu). gel zaman git zaman ben de alışmıştım izlemeye, hükümet gibi kadın rolündeki zeynep eronat ve iyi kalpli gardiyan rolündeki bu abimizin sayesinde. sonra bir zamanlar anadolu'nun kadrosunda adını gördüm. "yaşasın" dediğimi hatırlarım. rolünün hakkını vermesiyle daha da sevmiştim kendisini. şimdi ise hiç izlemezken öyle bir geçer zaman ki izlemeye başladım onun da diziye dahil olmasıyla. o değil de hiç yoktan dizikolik yaptı beni(hiç hoş değil bu, sayın uzuner).

bir de neden bilmem ama çok güvenilir biri olduğunu düşünüyorum. güven veren bir yüzü var. belki izlediğim üç rolünde de usturuplu, iyi adam karakteriyle çıktığı için karşımıza. böyle kantine giderken kitaplarını, tatile giderken evini, anne/baba isen bir iki saatliğine göz kulak olsun diye çocuğunu rahatlıkla emanet edebileceğin tipler vardır ya, öyle biri imiş izlenimi oluşturuyor bende.

bunları okuyorsan eğer, seviyorum seni be muhammet(fazla samimi oldu bu, abi diyeyim, büyüğümsün). ayrıca nasıl bir ses tonuyla ödüllendirilmişsin sen öyle! dizide sazı çalıp türküleri söyleyen sen misin bilmiyorum ama değilse bile yakışıyor eline, bunu bil.
hesabın var mı? giriş yap