aynı isimde "prens" başlığı da var
1147 entry daha
  • bu dizinin en az 10 sezon olması ve her sezonun en az 20 bölüm olması için sözlükte kampanya başlatmalıyız. yahu ben şimdi 3. sezonu nasıl sabırla bekleyeceğim!?

on numara efsane dizi.
  • s2b3 - hayır babasını niye sikmişler ben onu anlamadım.

efsane dizi ya.
  • bence oyuncularin ve konunun yanında çağlar ertuğrul'un kendini bulduğu bir role girdiği dizi.

özellikle kaptan vahşi kelebek şarkısı efsane.

orijinal bu kadar güzel uyarlanir, dekorlar kostümler falan.

bu arada şarkı wallerman olarak basliyor drunken sailor olarak bitiyor ki medley zaten.

neyse yani ciddi açık ara bir dizi.
  • ikinci sezon ilk iki bölümde çok iyi değildi ama arap atı gibi sonradan açıldı, özellikle sezon finali şahaneydi. yalnız 7 bölümlük sezonla seyirciye haksızlık edildiğini düşünüyorum acilen yeni sezon gelsin.

seni özleyeceğiz vahşi kelebek, çabuk dön.
  • --- spoiler ---

bugün tarihe işeyen, yarın ağzımıza sıçar

--- spoiler ---

gelmiş geçmiş en güzel tespit olmuş.
  • aylar yıllarca beklemeden, bir kaç hafta içinde 3. sezonunun yayınlanması gereken müthiş dizi.
  • --- spoiler ---

finalde anarkhia'nın çocuğu vahşi kelebeğin aynısı olması komiklikte kaçıncı seviye.:) bebeğe kıvırcık peruk takmışlar. ahahahah
    --- spoiler ---
  • dijital platformlar çıktıktan sonra beğendiğim en iyi dizi, en iyi oyuncu ödülleri kendilerine gider. prens ve giray altınok.

düşünseniz ya dijital platformlar olmasa böyle bir diziyi ve böyle bir yeteneği izleyemeyecektik.

puanım 10/10. heyecanla 3. sezonu bekliyorum.
  • çok değişik bir dizi bu yaa. komedi ama komik olan sadece prens karakteri. etrafında ise bir drama dönüyor. prens karakterini çıkar game of thrones tadında bir dizi var ortada. o sebeple hem ana konu merak ettiriyor hem de absürt sahnelerle kahkaha attırıyor. game of thrones, vikings, mahsumiyet gibi yapımlara yaptığı göndermeler de çok akıllıca. salt komedi izlemek isteyenleri üzebilir ama ben bu formatı çok beğendim.

--- spoiler ---

-bu sezonda sanguyu daha fazla görmek sevindirdi. adamın duruşu bile komik, diziye renk katıyor.
    -philip'in absürt bir şekilde geri dönmesini bekledim ben de ama kısmet değilmiş. nur içinde yat philip, biz senden razıyız.
    -ilk bölümler de idam edilecek adamın "valhalla hakkımı kullanmak istiyorum" dediğinde bu bölümün bir sahnede kullanılacağını tahmin etmiştim, yanılmadım.
    -sisilya'nın bir hainlik yapacağı belliydi. hadi anarkiaya'yı öldürdün de krallığı ele geçirmek, işte bunu bende beklemiyordum!
    -4 kadından biri haşerya olmalıydı diyenlere katılmıyorum. 4 kadın 4 krallığı yönetecek kadınlardan oluşuyor çünkü.

--- spoiler ---

bu dizinin en kötü yanı çok çabuk bitmesi. yeni sezona kadar tüm bölümler baştan sona bir kez daha izlerim büyük ihtimalle. gitmeden sezona damga vuran şarkıyı paylaşmadan geçemeyeceğim. iyi izlemeler.
    kaptan vahşi kelebek
  • her bölümünü severek izlediğim efsane dizinin son bölümü tüm bölümlerin üstüne çıkmış.

--- spoiler ---

o bebeğin saçı neydi öyle ya koptum

--- spoiler ---
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap