• bunu yazdıktan sonra ne olur entryi sonradan editlemeyi unutmayın. zor durumda kalıyoruz sonra, çok merak ediyoruz paylaşacağınız bilgileri çünkü.

bilgi birikiminizden mahrum etmeyin bizi amk sik kırıkları sizi...
  • sözlüğün ebesine atlama yöntemlerinden yeni icat.

yahu bu sözlükte bayağı bir yazı yazdım, bir şey dikkatimi çekti. başlığa 2. de yazsan, 321. de yazsan, senin hala yazmana olanak sağlayan entry girme bölümü geliyor. insan gerçekten hayret ediyor.

başlarda olunca entry ne oluyor? nereye girsem reserved, rezerve, ayrıldı bilmemne... bu kadar küçük şeylere bile mi ihtiyacınız var gençler, kuruşluk fazladan dikkat çekme ve okunma için? bu kadar mı küçük?

gerçi öte yandan da masum. trollük değil, nefret söylemi değil. yazın lan, vazgeçtim!
  • sözlük yönetiminin artık bi el atması gereken saçmalık.
    bu ne lan, başlık bi yere mi kaçıyor amk? sonra gene yaz.
    haa, yazdığın (yazacağın) entry ilk sıralarda çıksın, okunsun, beğenilsin, hatta debe'ye girsin istiyorsun değil mi? valla çok zekisin yazar kardeş ne diyeyim. herkes böyle yapsa keşke.

ilk entry tanım. sonraki entry'lerin alayı reserved, aklına bir şeyler gelince yazacaklar, gelmezse silerler zaten canım ne olacak, burası da inci sözlük zaten.

bak şu başlığa ssg, eski kankaların bile bunun spam olduğunu söylüyor. adamın gol diyor. gör bunları.
  • bu ve kardeşleri olan "buraya bakarlar", "reklam alınır" gibi şeyleri yazanları hem acilen mallara yolluyorum, hem de zamanım olduğunda oturup seri eksiliyorum. mal sürüsü edineceğim yakında.
  • rezerve edilmiştir manasında ingilizce past tense'deki kelime... ayrıca inci sözlük mottosu. şu şekilde kullanılır; sadece örnek veriyorum:

(not:işbu entry biraz küfürlüdür.)

başlık: beylerrrrr türkiye sırbistan ı yenerse götümü veri (tam burada başlık 50 karakter sınırlamasına takılır ama hiç önemli değildir devamı entry'de olacaktır zaten. bu arada evet saydım 50'yi)

1. yorum ne diyorsunuz ha*?
    (x kişisi)

2.sırbistan da yenerse ben veriyorum*
    (y kişisi)

3. (bkz: reserved)
    (z kişisi)

4.(bkz: reserved)
    (t kişisi)

5.(bkz: reserved)
    (k kişisi)

6.(bkz: reserved)
    (l kişisi)

7.(bkz: reserved)
    (m kişisi)
    .
    .
    .
    .

o sırada daha başka oy veren arkadaşlar da çıkacaktır tabii ve arkadan gelen bir tane zeki de gelen diğer mesajları da kombine ederek oylama yapar en son şu şekilde:
    .
    .
    .

230. türkiye için götünü verenler: a,b,c,d,e,f...

sırbistan için götünü verenler: g,ğ,h,ı,i,j...

maç biter en sona da buradaki muhabbete devam edilir. tabii inci kurallarına göre seviye yükseltilmez genelde tamam beyler beni s.ktiniz der başlığı açan, ötekiler de liseli gibi wohahahaha gibisinden devam ederler. tabii başlığa entry girip reserve edip de unutan sayısı da baya çoktur.
  • ekşi sözlükte kullananların ciddi anlamda sorunlu olduğunu düşündüğüm kelimedir.

yazdığın entry ilk sayfada olsa ne olacak, son sayfada olsa ne olacak? bu kadar mı ilgi budalasısınız? yazdığınızı 'en çok benim entryim göz önünde olsun, en çok benimki oylansın' diye mi yazıyorsunuz?

kullanıldığını gördüğünüzde entryi eksileyin, yazarı da engelleyin ki o 'daha sonra yazacakları çok değerli entrylerini ve müthiş fikirlerini' insanlara ulaştıramasınlar.
  • umurlarında olur mu bilmiyorum ama bu bakınızı ve benzerlerini kullananları direkt troll listesine ekliyorum.
  • meali: ske sürülecek aklım yok, müsait bi zamanda kısırlaştırın
  • bugünlerde daha da sık kullanılan engelle beni bakınızı. tam bir boş beleş adam işi. yani bu bakınızı kim veriyorsa komik olmuyor sığırım ben imajı veriyor. haberiniz olsun.
  • sözlükte her gördüğümde galiz küfürler etmeme neden olan bkz.
    herif utanmadan "daha sonra yazıcam" diye not da düşüyor. siktir git o zaman yaz ayı, üst sıralarda entri numarası rezerve etmek nedir? ruh hastası lan bu bkz veren.
hesabın var mı? giriş yap