• hayatımda gördüğüm en çirkin arabalardan bir tanesi. olmamış. satmaz.
  • tasarım açısından çok içaçıcı ve güzel olmasa da, ortaya koyulan ciddi bir emek var. böyle başarısız tasarımlar yapa yapa, elbet daha güzel tasarımlar yapılacaktır. ilandaki yapım aşamasının videosunu görünce, bunu düşündüm. iç tasarım, dışına oranla, biraz daha albenisi olan bir yapıda. bunları uzman gözüyle değil, son kullanıcı gözüyle yazıyorum. sen ne anlarsın ulan diyene de, verecek cevabım yok :) ama yurtdışındaki garajları ve yaptıkları şahaserleri görünce, bizim ülkemizde niye yok diye dövünürken, bu ilk başlangıç da fena değil bence.

yapım aşaması videosu
  • araba olmaktan çıkıp çizgi film kahramanı olmuş.
  • sıfırdan başlasam 5 ayda ben bundan daha güzel araba yaparım.

tanım: 5 ay emek harcanmış bir obje.
  • arkası ve yanlari bu kadar iyi olmuşken, ya bu arabayı ürettin de önden hiç bakmadın mı. arkadaş senin dostun da mı yok acı söyleyecek.

kendi başına zaten yakışıklı olan 406 daha da güzel olacakken, bir anda koca kafalı bir frankenstein olup çıkmış.

ps: sahibinden linki öldüğü zaman, bu entry de dahil olmak üzere tüm başlık ölmüş olacak. hiç kimseye bir şey ifade etmeyecek.
  • tasarım olarak biraz daha uğraşılması gerekir düşüncesindeyim, özellikle ön taraf kötü olmuş be abim.
    ancak videoyu izledim ve ciddi bir emek var, emeğe saygı.
    (bkz: respect)
  • şımarık ve zengin ferrari çok sarhoş olduğu bir gün evinde çalışan tofaş'a tecavüz eder...
  • yanniz trt'de pimp my ride tarzi bi program yapildigini bilmiyordum.
    en son hava ussune getirip arabayi orda test etmeler falan.

her tarafa pininfarina yazilmis ama pininfarina'nin bu tasarimla hic bi ilisigi yok.
    cakma adidas gibi bisey yapmis onu yazmalari.
  • aslında bu araba hakkında yazacağım çok şey var ama ben kısa yolu seçip sadece çirkin yazacağım.

ne yapayım kardeşim beğenmedim!
35 entry daha
hesabın var mı? giriş yap