• iş makinası seyretmek gibi, ne bileyim, yemeğin tadına bakmadan tuz atmak gibi biz türklere has olduğunu düşündüğüm hareketlerden biridir efendim. yapmayanımız yoktur sanırım. hemşire gelir, serumu bağlar, sanırım bir bildiğine göre serumun damla ayarını yapar ve gider. işte orada genlerimizdeki sabırsızlık duygusu devreye girer ve damlaların daha hızlı akması için kolları sıvar.
  • doğru serumla captain america olmanıza yol açar.
    + dimi lan six pack?
    - dup dups*
  • elinizi sıkıp sonra hızla gevşetmek suretiyle hızlandırmak ve serum şişesindek baloncukları izlemek yanında esamesini kim okuyabilir, söyleyin bana.

tanım: hızlı işetir.
  • benim yaptigim eylem. acikcasi hemsire baglarken cok da ince ayarlar yapmiyor. "yarim saat sonra biter" diyor ama bakiyosun daha 10 dakika olmus ama yuzde 15i ya gitmis ya gitmemis. burada bu ise el atmam gerektigini dusunuyorum ve aciyorum serumu akiyor guldur guldur.
  • ölümle sonuçlanabilecek yurdum salaklıklarındandır.
  • genellikle acile grip nedeniyle gelip ilaç yazılıp gönderilmesine tepki olarak :
    - bi seron bile takmadınız
    diyenlerin , zorla kendilerine serum taktırmayı başardıklarında , müşahade odasında selfiesini çektikten sonra
    - ay bitmedi bu serum da
    diyerek yapmaya kalkıştıkları eylem.
  • ergenlik dönemimde bir kere yapmış ve yağmur ıslanıp ardından rüzgar yiyen it gibi titremiştim. tekrar azaltmayı bile beceremedim. o denli kötüydü.
  • aha benim babam lan o.

istisnasız ne zaman hasta ziyaretine gidilse ya da aileden birisi serum yese, "çok yavaş damlıyo lan ne bu akşama kadar bunu mu bekliycez" diyip ordaki ayarıyla oynuyor, şıp şıp damlayınca da "haaaa şööyle yaaa" diyip rahatlıyor.
  • net gerizekalılık alametidir.
  • türkiye'de, en azından acillerde, takılan serumların yüzde 90ı "hocam biraz kıçım ağırıyor,seron mu taksak?" endikasyonuyla takıldığından yapılmasında sakınca yoktur. yiyin serumunuzu,rahatlayın,sktrin gidin rahat bırakın acili,ciddi hastalara yer kalsın. sizin elinize verilen ayarların çok büyük oranda bi ehemmiyeti yoktur.

sktiğimin şımarık embesilleri.
hesabın var mı? giriş yap