• antiseptik iyileştirici krem. ekzama yaralarından tahriş olmuş ciltlere, uçuklardan kaşıntılara kadar her türlü cilt problemimize deva olan mucizevi bir üründür.
  • mothercare'de, pisik kremi olarak satilan ama her turlu derde deva geldigi soylenen krem...

denedigim kismi icin soyleyeyim: morluklara ve kizarikliklara iyi geliyor. yaralari da cabuk iyilestiriyor.
  • çeşitli noktalarına kızgın yağ sıçrayan kolumu serin sulara atmış müthiş krem. çok da güzel kokuyor kendisi.
  • formülasyonu dublin'de eczacı thomas smith tarafından bulunmuş. orijinal adı da 'smith's cream'. egzama, yanık, pişik için kullanılır, memnun edici sonuçlar verir. beğenmediğim tek şey kabının tasarımı, çok sıradan bir görünümü var bence, içeriğine yakışmıyor.

ayrıntılı bilgi için: http://en.wikipedia.org/wiki/sudocrem
  • sinek ısırıklarına da iyi geldiği tarafımca test edilip onaylanmış şahane krem.
  • gödünüz dostu krem. kesinlikle deneyiniz. evet kaynak bu defa hakkaten götüm.
    (bkz: hemoroid)
  • parmaklardan iyice yıkanmadan çıkmayan krem.
    eldivenle sürülmesinde fayda var. kıyafete değme riski olan bölgelere sürülmemeli.
    faydası pek çok. aklınıza gelen herşeye sürülebilir.
    uzun süreli yatan hastalarda, yatak yarası olmaması için mükemmel koruyucu.
  • bu pişik kremi, bebeyiimm oldu daha ilk günden.

yıllar önce yüzümde çıkan bir sivilceden geriye kalan piercing deliği görünümlü sivilce izime, sadece ve sadece 2 kez sürdüm, iz küçüldü.

sadece 2 kere sürmeyle iz kayboluyosaa hmm demek ki bi hafta yüzümü sudocrem'e gömsem...

zorunlu edit: placebo effect budur :/
  • valla bu krem bence dünyanın 8.harikasıdır. o kadar iddialı, her derde deva. yara, yanık, kızarıklık, kaşıntı, sivilce izi ne varsa iyi geliyor. kıçına sürsen deliğini kapatacak kudrette. kullanın kullandırın derim.
  • kac eczane dolasip bulamadigim allahin bepantheni yerine eczacinin onerdigi kremdir. cenemde cilt tahrisi icin kullanacagim, yuz guldurucu sonuc almayi umuyorum. anam yanina bepanthen de vereyim demisti de ne afra tafra yapmistim istanbul dan londra ya bepanthen mi gider, nasilsa vardir orda diye. anneni dinlemez misin, boyle yamulursun iste sozlukcum. ayrica canim bepanthen gulum bepanthen gerek ambalaj tasarimi gerek kokusu ile ezer gecer cok net.
hesabın var mı? giriş yap