• acik iliskide aldatma nerede baslar ve fotograf cekimi icin nu poz vermeleri adina yetiskin bireylere yonelik riza insaasi kurmak bu kadar kolay midir diye merak ettigim sorulara neden olmus, yeni nesil iliski dinamiklerini ve bu dinamikleri dayandirdiklari kavramlari iceren veya aciklamaya calisan flood
    görsel
    görsel
    görsel

flood sahibi de nu calisan bir model sanirim ve nu calisan modellere yuruyen fotografci amir amgad arkadasi ifsaliyor.

edit : yeni nesil iliski dinamikleri derken aslinda "yeni normal iliski dinamikleri" olarak yazmam daha dogru olurdu cunku benzer iliskiler evveliyattan beri var. su an bunun daha normal kabul edildigi bir donemdeyiz ancak yine de eski ile yeni arasinda gecis sancili oluyor. arkadaslara, deneyimleri fazla gelmis... esra erol neredesin?
  • "ben anksiyete atağı geçiriyorken diğer odada, benim yatağımda bu kadınla sevişti ve beraber uyudu. ve sabah tekrar seviştiler. sonra da ilk kavgamızda bu kadına gitti ve tekrar seviştiler."

komik hayatlar. başka bir şey değil

edit: trajik bir olay, hiç komik değil diye duyar kasan var hala. çamurda güreşeyim üstüm de kirlenmesin, ayranım zaten hiç dökülmesin kafasıyla nasıl ergen hayatlar yaşıyorsunuz anlamıyorumki...
  • iki taraf da süzme geri zekalı.
    umarım çocuk falan yapıp çoğalmazlar ve aptal genetik dizilimleri kozmik boşlukta yok olup gider.
    gece gece işsizliğimin zirvesindeyken boşluğuma geldi, okumuş bulundum.

edit: gacının instagram sayfasına baktım da... la olum ananız babanız sizi okusun diye şehir dışına yolluyor siz n'apıyonuz lan? tamamıyla entel varoş. köyüne dön bacım.

edit: allah sizi kahretsin! en çok favlanan yazım bu olmamalıydı. püüü!
  • sona doğru gelen spektaküler sosyal mesaja bayıldığım ifşa: am. am. adlı kişiyi "türkiye'deki nü sanatçıları olarak aramızda var etmemeliyiz diye düşünüyorum."

sizin ilişki adı verdiğiniz toksik münasebeti ve derdinizi sikeyim. cıvık müdürüm afedersin...

ilaç almak için uykumdan uyandım uyku sersemi halimle şimdilik eyyorlamam bu kadar.
  • nü paylaşımlar var zannettim. nü abukluklar varmış. okumayın dostlar. konu bir yere çıkmıyor.
  • durumumuz yoktu okuyamadık kardeş.
  • o leş hayatlarınızı si. dedirtmiş yer yer yarmış, ara ara sigara yaktırmış elim vakıa.
  • iki tane evlat olsa eldivenle sevilecek gereksizin birbirine psikolojik ve fiziksel şiddet uygulamasını içeren bir hikaye. sonuna kadar okuyamadım sabrım yetmedi.

ben komşulara üzüldüm. tek mağdur onlar.
  • hakikaten kişinin adı kaderiymiş aga.

amir amgad .
  • yazik kimin cocuguysa dedirten flood.

icsellesitirilemeyen, ozenti yasam tarzlari.
    acik iliski senin neyine.
hesabın var mı? giriş yap