• küçük bir girişimi yapılmış hede.
    kemik bir kadro var, ben de yeni katıldım. gelmek isteyen varsa irtibat yeşil. **
  • maksimum 4 kisiden fazla olanlar adina konusmak gerekirse; kullaniciya yarardan cok zarari dokunan gereksiz gruplardir.

en buyuk zarari sarjinizin afedersiniz .minakoyar.
    ikincisi telefonu surekli sessiz'de kullandirtirir.
    aksi takdirde polis telsizi gibi oter durursunuz surekli. bir sure sonra cildirirsiniz!
    bunun cozumu grubu sessize almaktir. o zaman da hic bi bildirim gelmez, geyikleri kacirmaniza sebep olur.

e ne anladim bu isten.
  • bizim bölümün bir tane var. önemli şeyleri kaçırmamak için dahil olmuştum ama o kadar çok boş muhabbet dönüyor ki tahammül edilebilir gibi değil. bir de 50 kişinin birden numaranızı bilmesi iyi bir şey değil.
  • uzundur görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir buluşma ayarlamaya çalışıyorsanız ilk başvurmanız gereken yoldur. dur ona da bir sorayım, gelecek mi, gelmeyecek mi, sana uyar mı gibi bütün sıkıntılı aşamaları atlatmış olursunuz.
  • (bkz: whatsapp grubundaki insan tipleri)

biri şöyle bir tespit yapsa da az gülsek. uktemi verdim gidiyorum.

edit: lan hemen doldurmuşunuz.*
  • sessize alınmış ve bildirimleri kapatılmış olanı makbuldur.
  • facebook gruplarındaki o samimiyeti bulamadığınız gruplardır.
  • düzenli olarak sessize aldığım, sessize alınan sürenin ne çabuk geçmesiyle beni şaşırtan ve tekrar sessize aldırtan, ayrıca biriken yüzlerce mesajı okumadan sadece o ileti sayısını belli eden numara silinsin diye hemen tıklayıp spnonra geri çıktığım, yarısı 'ahahahahaha'yla geçen, telefonun şarjını michael skibbe, galeriye otomatik olarak kaydolan saçma sapan fotoğrafları görünce kendimden utandığım, hadi kendimi skip ad çevredeki birinin bir an görse beni yerin dibine sokacak toplu mesaj fasilitesi.

girsen giremezsin, çıksan çıkamazsın.

bela mısın nesin amına koyayım.
  • gruba alındığı gibi hiç bişey demeden gruptan çıkan ya da bi süre mesajları okuyup sonra yine bişey demeden grubu terkeden saygısız piçlerin hep bulunduğu gruplardır.
    siklemiyo olabilirsin, keyfin olmayabilir ama insan bişey söyler öyle çıkar ya da grubu sessizleştirir dimi. en yakın arkadaşlar da yaparlar bunu. annesi sikişmişler sizi.
  • 15 erkekten oluşan bir tanesine sahip olduğum oluşum. inşaatçıların çilesi her zaman devam ediyor :(
hesabın var mı? giriş yap