1824 entry daha
  • laptop'ın kalvyesini değiştirdim. aslında ihtiyaç duyacağım bir şey değildi ancak klavyeyi vida yerine plastik puntolarla sabitlemişler. tekrar sabitlemeden kullanılıp kullanılmayacağına baktım, sonuçta sıcak silikonla her bir punto kısmından tekrar sabitlemek gerektiği bilgisine ulaşıp, kapattım videoyu.
  • indirdiğim oyun dll hatası veriyordu. saçma bir şekilde oyunu başka bir yere atıp klasörün adını değiştirince hata düzeldi. thanks to youtube...
  • içinde ıslak çamaşırla kilitli kalan, çamaşır makinesinin kapağını açmak. ondan önceki de bulaşık makinesinin deterjan bölmesinin kapağı artık kapanmıyordu, onu da bir videoyla eski haline getirdim. bunlar son bir haftada hallettiklerim. böyle giderse yakında youtubedan bir ustalık sertifikası alırım herhalde.
  • servisin istediği ücretin neredeyse 4 te 1 fiyatına
    samsung çamaşır makinasının pis su pompasını değiştirdim.
  • wd-40 sprey ile kapı gıcırtısını çözmece.
  • telefona sim kart takma hedesi.

hayat çok zor.*
  • çamaşır makinesinin kömürünü değiştirdim
  • kahve makinesi bozulmuştu. ufak bir elektronik parça yanmış. video sayesinde 20tl vererek parçayı değiştirdim. gayet güzel çalıştı.
  • park yatağı kurmak
    park yatağı kaldırmak

ne zaman kuracak olsan ve ne zaman kaldıracak olsan bakmak zorunda kalıyorsun.
  • açacağım youtube kanalı için video düzenleme. abode premiere'i vs öğreniyorum. bazı şeyleri gözümüzde büyütüyoruz. hele ben bunu çok sık yapıyorum.

ayyy umarım başarı yakındır. :)
16 entry daha
hesabın var mı? giriş yap